petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hemotokrit kapiler tüp

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Arkadaslar bu tüp nedir nereler de kullanilir nerelerde bulunur ne ise yarar bilgisi olanlar yardimci olursa sebinirim:confused :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:38 -->-> Daha önceki mesaj 16:07 --

Kimenin bi bilgisi yokmu arkadaslr

2. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    kapiler tüp(heparinsiz) suni tohumlama yaparken kullanılıyor.medikalcilerde bulabilirsin.

3. Tüm medikalcilere sordum buralardaki ama hicbirinde bulamadim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

Üretime baslicam bu tüpü rainbow uretmek icin kullanmak istiyorum tek seferlik ama birturlu bulamadim her medikal de satmio

4. oguzhan_06
    Gizli

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kapiler tüp nerede satılır

,
  2. kapiler tüp ne işe yarar