Karadeniz Pet

Herkese İyi Yıllar!

cocomade

Paylaşımcı Üye
2015 yılını acılarımızla, sevinçlerimizle geride bıraktık. 2016 bizlere daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini diliyorum. Ayrıca üretici arkadaşlarımızın bol yavrulu, hobici arkadaşlarımıza muhabbet kuşlarıyla keyifli günler geçirebileceği güzel bir yıl olsun. :) Mutlu yıllar!

aQ8TJR.jpg

Teşekkür ederim. Size ve forumda ki diğer arkadaşlara da iyi yıllar dilerim.

Sağlık ve güzelliklerle dolu nice güzel yıllar dilerim.

Ya bu arada belirtmeden geçemeyeceğim resime çok güldüm hala gülüyorum (Sesli) ellerinize sağlık

Son düzenleme:
Sağlık ve güzelliklerle dolu nice güzel yıllar dilerim.

Ya bu arada belirtmeden geçemeyeceğim resime çok güldüm hala gülüyorum (Sesli) ellerinize sağlık

2015'in son gununde yuzunuzde ufacik bir gulumseme olusturabildiysek ne mutlu bize. :) Iyi dilekleriniz icin de ayrica tesekkur ederim.

2015'in son gununde yuzunuzde ufacik bir gulumseme olusturabildiysek ne mutlu bize. :) Iyi dilekleriniz icin de ayrica tesekkur ederim.

Umarım o gülümseme sizden ve diğer dostlardan hiç eksik olmaz. Çok teşekkür ederim.

Espriyi yapamadan duramicam seneye gorusuruz :D birde şey var okullar bir sene tatil :))

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni yılın bizlere, kuşlarımıza sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle bol yavrulu günler.

Gecmis olsun.. Neyi var ki?

bit parazit bügün vilmectin aldım tedaviyi uyguluyorum

Solunum yolu rahatsızlıgı var galiba yem kusuyor hep gözler kapalı popo aşağı yukaru doğru kalkıyor

Umarım 2016 yılı hepimize , tüm sevdiklerimize ve insanlığa iyilik, sağlık ve huzur getirir.

2016 yılının yarısını askerde geçirecek olmamdan dolayı ayrı bir önemi var benim için. Şu son günlerin tadını çıkarırken şimdiden herkese iyi seneler sitemize iyi dostluklar ve bol bol üretim diliyorum herkese.

bit parazit bügün vilmectin aldım tedaviyi uyguluyorum

Solunum yolu rahatsızlıgı var galiba yem kusuyor hep gözler kapalı popo aşağı yukaru doğru kalkıyor

Parazit icin vilmectinden memnun kalirsiniz ama solunum yolu icin nasil bir yol izlenir bir fikrim yok umarim iyilesir en kisa zamanda. :/

Parazit icin vilmectinden memnun kalirsiniz ama solunum yolu icin nasil bir yol izlenir bir fikrim yok umarim iyilesir en kisa zamanda. :/

pazartesi hava iyi olursa Veterinere götürcem inşalh

Mutlu yıllar...

cocmade abla bişi soracam resimdeki emojiyi yaptığın programın adını verebilirimisin lütfen ?

Teşekkürler abla :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi