petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hilal DEMİRCİ neden forma girmiyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hilal arkadaşımız 11 muhabbet kuşu,1çift sultan papağanı ve kedisi olan biridir.Son 2-3ay formda sürekli aktif olan biriydi.Dikkatimi çekti hesabı sıfırlanmış.Aynı dönemde bayan üyelerin rahatsız edildiğine dair şikayetler vardı.Bu arkadaşımız bu yüzden mi kızıp hesabını sıfırladı?Umarım böyle değildir yoğunluktan giremiyordur.Aksi taktirde konuyla ilgili [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] un ilgilenmesini rica ediyorum.

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kendisi öyle istediği için girmiyor. Evet daha önce bazı şikayetler olduğu doğru. Bizzati ben ilgilendim sorunlarla. Ayrıca Hilal'i forum dışında da tanıyorum. Bu ara işleri yoğun. Bir de başka bir sebebi daha var. Bilgim var benim.

#2 Gokhan ERKAN, 19 Aralık 2015
    Son düzenleme: 19 Aralık 2015
  3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Maksadım erkek olsun kadın olsun kimsenin savunulucuğunu yapmak değil ama bir bireyin rahatsız edilmesi özellikle de bayan olursa içime sinmiyor.İlginize teşekkürederim moderatör olarak da üst seviye de bu tip durmlarla ilgilenmenizi rica ederim.Teşekkürler.

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Başlık açıp sormak ilginç geldi bana.Kişisel mesele.Bizi ilgilendirmez.

5. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    [MENTION=13088]Hüseyin[/MENTION] Can Haklı

#5 Anıl ATIŞ, 19 Aralık 2015
    Son düzenleme: 19 Aralık 2015
  6. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, Hilal hanımın kişisel sebeplerinden dolayı öncelikle isminin daha sonrada bütün konu ve mesajlarının silindiği ortaya çıktı. Bunu ise kendisi istiyor, saygı duymamız gerekiyor. Yetkililerimizin işlerini en iyi şekilde yaptığına inanıyorum.

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen öyle. Kendi isteğiyle oldu. Daha önce bir kaç kez sebebini sormama rağmen Hilal söylemek istemedi. Bende daha fazla üstüne gitmek istemedim. Kişisel bir tercih. Saygı duyuyoruz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş