Karadeniz Pet

Hilal DEMİRCİ neden forma girmiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Hilal arkadaşımız 11 muhabbet kuşu,1çift sultan papağanı ve kedisi olan biridir.Son 2-3ay formda sürekli aktif olan biriydi.Dikkatimi çekti hesabı sıfırlanmış.Aynı dönemde bayan üyelerin rahatsız edildiğine dair şikayetler vardı.Bu arkadaşımız bu yüzden mi kızıp hesabını sıfırladı?Umarım böyle değildir yoğunluktan giremiyordur.Aksi taktirde konuyla ilgili [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] un ilgilenmesini rica ediyorum.

Hilal arkadaşımız 11 muhabbet kuşu,1çift sultan papağanı ve kedisi olan biridir.Son 2-3ay formda sürekli aktif olan biriydi.Dikkatimi çekti hesabı sıfırlanmış.Aynı dönemde bayan üyelerin rahatsız edildiğine dair şikayetler vardı.Bu arkadaşımız bu yüzden mi kızıp hesabını sıfırladı?Umarım böyle değildir yoğunluktan giremiyordur.Aksi taktirde konuyla ilgili [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] un ilgilenmesini rica ediyorum.
Kendisi öyle istediği için girmiyor. Evet daha önce bazı şikayetler olduğu doğru. Bizzati ben ilgilendim sorunlarla. Ayrıca Hilal'i forum dışında da tanıyorum. Bu ara işleri yoğun. Bir de başka bir sebebi daha var. Bilgim var benim.

Son düzenleme:
Maksadım erkek olsun kadın olsun kimsenin savunulucuğunu yapmak değil ama bir bireyin rahatsız edilmesi özellikle de bayan olursa içime sinmiyor.İlginize teşekkürederim moderatör olarak da üst seviye de bu tip durmlarla ilgilenmenizi rica ederim.Teşekkürler.

Başlık açıp sormak ilginç geldi bana.Kişisel mesele.Bizi ilgilendirmez.

[MENTION=13088]Hüseyin[/MENTION] Can Haklı

Son düzenleme:
Merhabalar, Hilal hanımın kişisel sebeplerinden dolayı öncelikle isminin daha sonrada bütün konu ve mesajlarının silindiği ortaya çıktı. Bunu ise kendisi istiyor, saygı duymamız gerekiyor. Yetkililerimizin işlerini en iyi şekilde yaptığına inanıyorum.

Aynen öyle. Kendi isteğiyle oldu. Daha önce bir kaç kez sebebini sormama rağmen Hilal söylemek istemedi. Bende daha fazla üstüne gitmek istemedim. Kişisel bir tercih. Saygı duyuyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri