petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuat E. GÜL tarafından 20 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Fuat E. GÜL
    Gizli

Arkadaşlar bi 10 güne kadar Hint bülbülü almayı düşünüyorum . Muhabbet kuşlarımdan umudumu kestim , ikiside erkek çıktı . Hint bülbülü alıp onları çiftleştiricem ilk bi dişi alıcam sonra yanına erkek alıcam . Bu hint bülbülleri ne yer ne içer ? muhabbet kuşu yemi yermi ?

Şu anda şöyle bir kafesim var eskiden muhabbet kuşlarım için kullanıyodum boş kaldı bu uygun bir kafesmi , yoksa başka bir kafesmi alayım ?

Temizlemesi ve küçüklüğü konusunda sıkıntı yaşayıp yeni kafes almıştım , bir tane daha kafesim var büyük bir şey ama paslanmış tamamen onum onarsam dye düşünüyorum .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

güncel......

2. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin tel aralikları biraz büyük gibi bülbüller aradan cikabilir yada benim gözüme büyük gelmiş olabilir eğer cikamazlar dersen kafes isini görür yem olarak ben yavru muhabbet yemi kullanıyorum. hani su yyumuşak kabuklu olanlardan yetişkin bir dişi bir erkek al birde sepet yuvalik ve yuva kilina ihtiyacin var onlarida taktin mi zaten başlarlar yuva örmeye ben 1 ay önce aldim bir dişi bir erkek sşuan 3 tane yumurtası var muhabbetler kadar zahmetli degillermis

3. Fuat E. GÜL
    Gizli

imkanı yok çıkmalarına :) Teşekkürler , yetişkin bir dişi kaç aylık olur mesela ? Arkadaşım 3 aylıkken olar çiftleşiyo dedide :D

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    muhabbet kuşlarıyla aynı şeyleri tüketiyorlar

Sayfayı Paylaş