Karadeniz Pet

Hint bülbülü

• Konbuyu başlatan Fuat E. GÜL
  • Başlangıç tarihi
F

Fuat E. GÜL

Guest
Arkadaşlar bi 10 güne kadar Hint bülbülü almayı düşünüyorum . Muhabbet kuşlarımdan umudumu kestim , ikiside erkek çıktı . Hint bülbülü alıp onları çiftleştiricem ilk bi dişi alıcam sonra yanına erkek alıcam . Bu hint bülbülleri ne yer ne içer ? muhabbet kuşu yemi yermi ?

Şu anda şöyle bir kafesim var eskiden muhabbet kuşlarım için kullanıyodum boş kaldı bu uygun bir kafesmi , yoksa başka bir kafesmi alayım ?
338318_w640_h640_photo0020.jpg

Temizlemesi ve küçüklüğü konusunda sıkıntı yaşayıp yeni kafes almıştım , bir tane daha kafesim var büyük bir şey ama paslanmış tamamen onum onarsam dye düşünüyorum .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

güncel......

Kafesin tel aralikları biraz büyük gibi bülbüller aradan cikabilir yada benim gözüme büyük gelmiş olabilir eğer cikamazlar dersen kafes isini görür yem olarak ben yavru muhabbet yemi kullanıyorum. hani su yyumuşak kabuklu olanlardan yetişkin bir dişi bir erkek al birde sepet yuvalik ve yuva kilina ihtiyacin var onlarida taktin mi zaten başlarlar yuva örmeye ben 1 ay önce aldim bir dişi bir erkek sşuan 3 tane yumurtası var muhabbetler kadar zahmetli degillermis

imkanı yok çıkmalarına :) Teşekkürler , yetişkin bir dişi kaç aylık olur mesela ? Arkadaşım 3 aylıkken olar çiftleşiyo dedide :D

Geri