Karadeniz Pet

Hint bülbülü

BydmR

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar Muhabet kuşum biri ölüp biri kaçtıktan sonra ki bu na hala üzülüyorum hint Bülbülüne merak saldım neyse aldım yavrularınıda aldım 22 günlük şuanda acaba nezamn yeme düşer ayriyeten aldıgım hasır dan yuvalık küçük geliyor yavrular eziliyor bunun için kendin yap sistemi varmı önerdiğiniz yuvalık için ?

Selamlar. Muhabbetlerimin yanına ek olarak 1 çift Bülbülüm var ilk kuluçkasından 2 yavru aldım yavrular 15 günlükken falan atladı yuvadan 3-4 gün kafes dibinde besledi anne babası ama sonra baktım yavruların tüylerini yoluyorlar meğersem dişi yine yumurtlamış yavruları hemen ayırdım birkaç gün kabuksuz yem ve mama verdim sonra yavaş yavaş kabuklu yemi karıştırmaya başladım yaklaşık 8 gündür ayrı yavrular ufaktan yem kırmaya başladılar sizde yeniden yumurtlama falan olmazsa eğer yavrular yuvadan atladıktan sonra bi 15 gün sürer hherhalde yem kırmaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

Yavrular yuvadan atladıktan sonra yuvaliğı almak gerekiyormuş ben bunu bilmiyordum yeniden yumurtlyınca yavruların tüylerini yolup yuvaya taşıyorlarmış keratalar

Geri