petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülü

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Ahmet Koluk tarafından 1 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Merhaba 2 çift hint bülbülü besliyorum tekinin 10 yumurtası boş çıktı diğerleri 2 yavru verdi şuan 1 aylıklar yeme düştüklerinde Malatyadaki Forum Üyerlerine Hediye edebilirim Petshoplara veremem Orda Hayvanların ne hale geldiğini görüyosunuz ben bu kuşlara çok emek verdiğim için siz değerli insanlara vermek istiyorum

#1 Ahmet Koluk, 1 Ekim 2016
    Son düzenleme: 1 Ekim 2016
  2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Tebrik ederim guzel dusunceniz icin hintbulbullerinin uremeleri hizli olur hemen yumurtlar disi yavrular zor durumda kalabiliyor ölüm tuy yolunmasi gibi bakimi meşekatlidir ayrica bos yumurta olayini iki kuluckada yasadim ucuncu kuluckada ful yavru vermislerdi

3. Ahmet Koluk

Beğenileri:
    23
    Teşekkür ederim İlk 5 yumurta verdiler boş çıktı sonra bidaha çifleşmişler 4 tane yumurta verdi en son yuvaya baktım 10 tane olmuş 5 bozulmuş 4 boş 1 tanesi bozulmuştu

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Yuvaligi temizleyin bos bisekilde ayni yere asin yeniden örsunler bol malzemeli yuva iyi olmuyor

Sayfayı Paylaş