petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hint bülbülünde mantar mı var!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Ünaldı tarafından 19 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    arkadaslar birisi mantar hastalığı hakkında bilgi verebilir mi yani nedeni nedir tedavisi nedir acıklayabilir mi bide mantar hastası bir kuş fotoğrafı koyabilirseniz cok iyi olur
    şimdiden teşekküler:confused::eek::):)

2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    Arama motorundan yardım alarak anında çözüm bulabilirsiniz

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Mantar hastalığının neden olduğunu çok iyi bilmiyorum ama kendi kuslarimdada gördüm vazelin kullandım geçti hergün iyice yedirdim yaklaşın 10 güne geçiyo çok sorun olan bi hastalık değil tabi çok ilerlememisse

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  5. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    kb bakma abi forumda kayboldum bulamadım :) bende konu acmıştım :confused::D:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:36 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

arkadaslar benim kuşumda bu dökülme soyulma yok sadece kuyruğunda topak sivilce var boynundada var cok sayıda kuş ucuyo ama esli ucuculuğu gibi değil acaba ne oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

ama eski ucusu gibi degil

Sayfayı Paylaş