petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hobi için herseyi yapar insan

Konusu 'Üretimhane Resimleri' forumundadır ve harun cengizhan tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. harun cengizhan

Beğenileri:
    0
    insanın hobi için elinden gelmiyeceği bir iş yok sanırım 15 takılmık hobi hanemi büyütüm birazdaha daha rahat kuslarım artık daha ferah. çimentosundan, duvarına, yer şapından köpüklerine kadar ellerime sağlık ama demi ustalar :))))

2. fistikk

fistikk Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah ellerinize sağlık :)

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah, bereketli üretimleriniz olsun.

4. harun cengizhan

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

teşekkür ederim inşallah:)

5. Puchie

Puchie New Member

Beğenileri:
    0
    Gayet başarılı :)

6. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Maşallah. yumurta kutularını ses yalıtımı için mi koydunuz? [MENTION=15569]harun cengizhan[/MENTION]

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah elinize sağlık.

8. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    evin bodrumunda penceresiz,havalandırmasız sağlıksız bir ortamda tehlikeli ve iptidai elektrik donanımı ile kuş beslenilmesini açıkçası pek beğenmedim, ısıtması var herhalde, kafeslerin üzerinden geçen ısıtma borularıysa...Hobi insanların zevkleri için yaptığı uğraş olabilir fakat işin içinde canlı var ise o canlıyada kendimize sağladığımız yaşam standartlarına yakın, beslediğimiz canlının fizyolojisine doğal ortam şartlarına en uygun koşulları sağlamamız gerektiğini düşünüyorum.

9. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Hayırlı olsun.Yorum yapmak istemiyorum.Herşey gönlünüzce olsun.

10. harun cengizhan

Beğenileri:
    0
    kümeste kuşları sıkacak ve kuşların doğal ortamını bozacak herhangi bir sorun yok ısıtıcı kullanmıyorum kuşlar soğugu ve sıcağı hava derecesine nasıl alıstırırsanız o şekilde girder ayrıca havalandırmada hem tamiz hava girişi ve kirli hava cıkışı bulunmaktadır kuşların doğada bulduğu oksijenin kuşlar için yararlı olan bir kısmı vardır buda içeride makina içerisinde günde %0.001 şeklinde verilmektedir kuşlar bu şekilde yazın sıcağında yaz olduğunu kışın soğuğunda soğu olduğunu ve ışığın orjinal gün ışı olduğundan ışık yönünden de herhangi sıkıntı olmuyor ayrıca kuşlara çok aşırı derecede tıbbi vitaminleri kullanmayı hiç tercih etmiyorum onların vereceği vitaminler zaten sebzelerde mevcuttur sabah güneş doğuş saatinde ışıkları acılır akşam güneş batışında otomatik olarak ışık sönerek kapanmaktadır hobi yaparken kuşlara zeval vermenin günahı daha büyüktür bunun farkında olarak beslemek en önemlisi teşekkürler

Sayfayı Paylaş