Karadeniz Pet

hobihanemi dolaşalım, resimli

Enes YLKSN

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar sizlerle hobihanemde bulunan Bi tanelerimi canlarımı paylaşmak istedim,

1, Jumbo yarışmaya aday kendisi ama yavrusu inşallah aday olacak,

2, bu da tosunlarım maşallah vasıflı bir Show Jumbo çiftim,

3. Bu da bizim güllü erhan eşi kırık Jumbo ama iyi anlaşıyorlar, yakında bebekleri gelir

4. Bu da mekanın Nuri alçosu Jumbo kırığı erkek , çekoslavak dişi, yumurtada

5. Bu ikili yeni eş tuttu cicim aylarında dişi naz yapıyor, erkek Jumbo dişi lutino Jumbo kiriği

6, bu da bizim,emektar parçalı Jumbo anne Jumbo kırığı,

Evet soracaksınız biliyorum neden,dişiler kırık diye, 1 ve 2 resim orginal eşler Jumbo'lar n dişi Jumbo yavru beslemekte çok tembel olduğu için, kırık dişiler daha iyi bakıyor. 5 yumurtadan. 2 3 tane Jumbo çıkıyor,

güzelmiş paylaşım için teşekkürler.. :)

jumbo cu olarak nam salmak ıstıyorsun sanırım :)maşallah kuşlar cok güzel

Sağol kardeşim daha iyisi sizlerin olsun, teşekkür ederim, yakın bir zamanda öyle görünüyor :):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:32 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

Maşallah, çok güzeller :)

Sağol arkadaşım teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

Maşallah. Hepsi çok güzel.

Sağol Levent kardeşim az olsun temiz olsun istiyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

güzelmiş paylaşım için teşekkürler.. :)

Rica ederim arkadaşım

maşallah kuşlara :) 5. fotoda erkeği tam iş üstüne yakalamışsın :D

Maşaallah hayrını görün inşaallah

maşallah çok güzel kuşlar

Kuslarin cok saglikli ve bakimli gorunuyor cidden

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeşim sağol, aynen kendimden çok onlarla ilgileniyorum maşallah çok iyiler benide benimsediler ben yanlarına gidince uslu uslu otururlar çıknca patırdı gürültü başlar ilkokul sınıfı gibi :):) Hababam Sınıfı diyelim