Karadeniz Pet

Hobihanenin yeni maskotu Zilli

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Çiftlerimin ilk yavrularını hiç bir zaman satmam veya vermem Zilli de onlardan biri oldu. 40 günde zar zor annesinden aldım. Ne zaman hobihane ye gitsem kafeste çıldırıyor omzum da ve kafamda beraber ablalarına abilerine yem su veriyoruz. Bakalım ne zamana kadar bu yakınlıkta kalacak :) maşallah

Maşallah diyorum bu cengavere:::::)

Maşallah, uğurlu gelir inşallah.
Bereketli üretimler olsun.

Maşaallah sıpaya. Gözlere bak kapkara :)

Amin diyelim:)
Mor serisi kuşları seviyorsun:)

sevmek değil her çftin altından mor çıkıyor :) bu arada diğer paylaştığım yavrulardan biri beyaz parçalı bir çok acayip kırık beyaz kahve kanat oluyor asıl onları 4 göz bekliyorum :)

:) parçalı ise bende merak ettim şimdi.
Maşallah diyelim şimdiden

:) parçalı ise bende merak ettim şimdi.
Maşallah diyelim şimdiden

parçalıdan çok diğer renk daha çok merak uyandırdı. büyük ihtimal parçalı 2 kuluçka önceki abiy benzeyecek :)

4ZlPoL.jpg

Maşallah, güzel kuş.
:) bence parçalı kuşlar güzel oluyor.

Maşaallah çok tatlı nasılda meraklı meraklı bakıyor güle güle büyüt ve sağlıklı yavrularını al inşaallah

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Ufak kus beslemiycem dedin ama
birkaç istisna var galiba:)

Maşaallah çok tatlı nasılda meraklı meraklı bakıyor güle güle büyüt ve sağlıklı yavrularını al inşaallah

Çok meraklı. Yavrulu kuşlar olduğundan hergün düzenli yem değişiyorum Buda bana eşlik ediyor. Çok sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:28 --

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Ufak kus beslemiycem dedin ama
birkaç istisna var galiba:)

Bakıcı olarak tuttuğum 5 çift var zaten :) bu erkeği ve çiftini Satışa koymamıştım. Her çiftimin ilk yavrusunu bırakıyorum kendi kanımı yapmak adına. O yüzden Satışa gelmedi bu :) ve çiftleri gençleştirmek lazım arada o yüzden bir kaç yavru tutucam elimde