Karadeniz Pet

Iki cift bir kafeste olurmu...

Mustafa Sayar

Meraklı Üye
Arkadaslar su an icin satiliga cikardigim bir cift kusum var.Hosuma giden bir cift buldum almayi dusunuyorum nasipse.Evim pek musait olmadigi icin ikinci bir kafes alip koyamayacagim.Su anki ciftim satilana kadar iki cifti bir kafese koysam bir sikinti olurmu ne dersiniz...
Su anki kafesimde budur...
da278ac667784f0b270036fcc897c59a.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
kuşların karakterine bağlı

çok ciddi kavga gürültü olabilir.

ölüm veya yaralanma olabilir

Tamamen kuşların huyuyla alakalı. Ben daha önce tek gözde 2 çift bakmıştım. Yuva kapağı kapalıydı. Sorun çıkmamıştı. Ayrıca box kafesimin 1 gözünde de çok sayıda kuşum bir arada duruyor. Kimi eş tutmuş durumda kimi de tek. Arada ufak tefek sürtüşmeler olsa da ciddi bir sorun yaşamıyorum. Ama bazı kuşlar agresif olabilir ve diğerlerine zarar verebilir. Dediğim gibi bu biraz da kuşların huyuyla alakalı. Bir de 2. çifti koyacaksanız 1 tünek daha eklemenizi tavsiye ederim.

kuşların karakterine bağlı

çok ciddi kavga gürültü olabilir.

ölüm veya yaralanma olabilir
Tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

Tamamen kuşların huyuyla alakalı. Ben daha önce tek gözde 2 çift bakmıştım. Yuva kapağı kapalıydı. Sorun çıkmamıştı. Ayrıca box kafesimin 1 gözünde de çok sayıda kuşum bir arada duruyor. Kimi eş tutmuş durumda kimi de tek. Arada ufak tefek sürtüşmeler olsa da ciddi bir sorun yaşamıyorum. Ama bazı kuşlar agresif olabilir ve diğerlerine zarar verebilir. Dediğim gibi bu biraz da kuşların huyuyla alakalı. Bir de 2. çifti koyacaksanız 1 tünek daha eklemenizi tavsiye ederim.
Tesekkur ederim.Tunek cok koyarim 1 tane daha cift tutsunlar diye tek tunege dusurmustum.Yuva kapaginida kapatirim...

Son düzenleme:
Geri