Karadeniz Pet

Iki kusumda halsiz ve kabariklar

nurxs.a35

Yeni Üye
20180320_114748.jpg
Erkegim normal de cok enerjik ama su 3 gundur halsiz gibi bide disi ile ikisi kabariklar erkegimin diskisi bide sulu bir seylermi var acaba??

Son düzenleme:
Kardeş hastalıgtan ziyade kafesi çok aşırı dar gözüküyor kuş orda kanat bile açamaz yazık günah büyük bişry alda kuşların kolu kanafı açıldın biraz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeş hastalıgtan ziyade kafesi çok aşırı dar gözüküyor kuş orda kanat bile açamaz yazık günah büyük bişry alda kuşların kolu kanafı açıldın biraz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok abi kafes cok buyuk o cati kati

Bu kafes genelde ispinoz türü kuşlar için kullanılır muhabbet kuşu içinse tek kuş için tercih edilebilir imkânınız varsa daha geniş daha ferah bir kafes alın içinde kanat çırpabilsin tünekten tüneğe hoplayıp zıplasın hatta uçarak geçsin hatta üretim kafesi diye geçen geniş kafeslerden de alabilirsiniz ne kadar geniş kafesler o kadar mutlu mubişler [emoji4]

Bu kafes genelde ispinoz türü kuşlar için kullanılır muhabbet kuşu içinse tek kuş için tercih edilebilir imkânınız varsa daha geniş daha ferah bir kafes alın içinde kanat çırpabilsin tünekten tüneğe hoplayıp zıplasın hatta uçarak geçsin hatta üretim kafesi diye geçen geniş kafeslerden de alabilirsiniz ne kadar geniş kafesler o kadar mutlu mubişler [emoji4]
Reklam repliği gibi olmuş son sözüm [emoji23]

Ku

aynen ya :D
Yeni genis kafes bakarim da zaten her gun saliyoruz zaten su 3 gundur baya hastaydi halsizdi erkek simdi sirke damlattim da kuyrugunu asagi yukari salliyor ??
Hastalıktan yeni çıkıyor zaten normal ancak gözlemleyin yine de

Dışkısının net resmini paylaşın. Hastalar yüksek ihtimal. Tüy döküyorlar mı yoğun şekilde ?