Karadeniz Pet

Ikinci el boks kafes aranmaktadır ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GÖKHAN GENÇ

Paylaşımcı Üye
konu kilit

Arkadaşlar 4 veya 5 katlı üretim için boks kafes aramaktayım 2 adet .alt ızgaralı 3 yemlikli .kafes telleri sağlam tercihen sincan ve etimesgut civarında boks kafes satmak isteyen arkadaşlar site aracılığı ile bana ulaşabilirler .fiyat görüşülür.

Son düzenleme:
Aradığını bulman dileğiimle kardeşim

Aradığını en kısa sürede bulman dileklerimle Gökhan abim :)

bu ilana baktım ahşap die pek üstüne durmadım ilgin için teşekkür ederim

Gökhan direk yaptırsan çok mu pahalıya mal oluyor..En azından isteğine göre ayarlattırırsın diye söyledim..

gökhan senin oraya lazım...inşaallah bulursun...bana da biri şahin güngör'ü tavsiye etti ?

ne olarak tavsiye etti abi.salmadaki kuşları eşleyecem yer kalmadı yaza kadar sabretcez yazın büyük odaya geçip çoğaltıcaz inşallah.

şahin güngör sitelerde imalatcı galiba...marangoz gibi bi şey herhalde...

soner arkadaşımızdan bi adet bugün aldık 4 katlı üretim boksu elinde fazla boks olan arkadaşlar irtibata geçebilir bugidişle bayabi boksa ihtyaç olcak.

soner arkadaşımızdan bi adet bugün aldık 4 katlı üretim boksu elinde fazla boks olan arkadaşlar irtibata geçebilir bugidişle bayabi boksa ihtyaç olcak.

iyi olmuş gökhan...hayırlısı senin oraya lazım box kafeslerden...hayırlı olsun...

maşallah Gökhan ım al kardeşim bol bol box al :) bolbol kuşların olsun ..

saygılarımla..

Arkadaşlar bana ev tipi küçük büyük kullanılmış kullanılmamış elinde fazla kafesi olan varsa haber verebilir mİ?Acil ve ciddi anlamda ihtiyacım var.Cihat ERGÜN yönlendirdi buraya beni

Şafak KISAK
Öğrenci
İstanbul-Eyüp
4 tane yani 2 çift muhabbet kuşu
0 507 859 49 23

yeni konu açman gerekir bunun için istanbuldamısın.ankdaysan yardımcı olurum

konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...