petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İlaç Bulabileceğim Noktalar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Altuğ Alp ERDOĞAN tarafından 28 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Altuğ Alp ERDOĞAN

Merhaba arkadaşlar. Ankara'da muhabbet kuşu için gerekli bütün ilaçları bulabileceğim bir yer var mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. KML YLMZ

KML YLMZ Guest

Ne tür ilaç aradığınıza bağlı..ben aradığım ilaçların çoğunu ulustaki kuş halinin yanındaki tarım ilacı satan yerde buluyorum..bazılarını ise eczaneden de bulabiliyorum yani.

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    VETERİNERLERDE bulabilirisiniz ilaçları

4. Altuğ Alp ERDOĞAN

Veterinerimiz yok şuan ondan dolayı ilaç arıyorum. Soğuk algınlığı var sanırım muhabbet kuşumda. Terramycin iyi geliyor diye biliyorum ama işte alabileceğim yeri bilmiyordum.

Peki ulustaki hal haftasonları da açık olur mu?

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Terramycin Deri Merhemi aşağıdaki durumlar ile ilgili bir ilaçtır:

ciltte iltihap oluşturan enfeksiyonların tedavisi ve önlenmesi;
    enfeksiyon ile birlikte bulunan küçük yara ve yanıkların tedavisi ve önlenmesi;
    cilt yüzeyinde içi irin dolu kabarcıklar ile birlikte görülen deri iltihabının tedavisi ve önlenmesi.

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    hayvan ilaçlarını veterinerler satar gerisi el altından satıs yapar en doğru yol veterinerden almaktır zirai ilaç satan yerlerden ve internet üzerinden temin edeilirsiniz

Sayfayı Paylaş