Karadeniz Pet

ilgisiz erkek

celilkurt87

Meraklı Üye
arkadaşlar daha önce de yazmıştım. kuşları alalı 1 ayı geçti. 1 çiftim var ama eş olarak almadım. kavga etmiyorlar yan yana duruyorlar ama erkek kuş dişiye hiç yanaşmıyor öpüşme falan hiç yok. normal mi bu durum? dişi başlarda yaklaşıyordu baktı erkekte iş yok o da saldı.

dostum ya sabredip bekliyceksin yada erkeği değiştir ama yine zaman alır

evet bu sefer değiştirince yine en az 1 ay bekleyeceğim. bu durum 1 ayı geçmesine rağmen normal mi acaba?

Erkek belki hastadır veya tüy dökümündedir veya yaşı küçük olabilir genelde bu olay tam tersi dişilerde olur erkek çoğu zaman kur yapar ama dişi mesafeli olur.

Erkek belki hastadır veya tüy dökümündedir veya yaşı küçük olabilir genelde bu olay tam tersi dişilerde olur erkek çoğu zaman kur yapar ama dişi mesafeli olur.

Haklisin hocam benim erkek kur yaparken kendinden geçiyor resmen bi acayip ötüyor ama disi hic takmiyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

şu an tüy dökümünde galiba. son bir haftadır yeşil tüyleri yerde. o da etkili olur mu? ondan once de boyleydi ama.

daha yaşları kaç başları kaç kızıştılarmı ki? sabredin biraz.

ben bunları petshoptan aldım ikisi de ergin. özellikle böyle istedim. hatta eş tutmuş alacaktım yoktu

ergin olabilir ama dişi kızışma döneminde değildir belki...mama verin braz.

Bende de tam tersi bir durum sözkonusu. Erkek kur yapacam diye kendinden geciyor resmen ama disi hic pas vermiyor hatta yanına yaklaşinca gagasiyla vuruyor :)

bi foto rica etsek?

Bunlar bahsettigim kuşlarım ilgisiz olan disi bende :)
saduzesu.jpg

erkek daha küçük kızışmamış :) dişi iyi ama :) diyor ki sen daha bebesin büyü de gel bana :D çok havalı :))

erkek daha küçük kızışmamış :) dişi iyi ama :)

Aslında simdi tam çekmedim ama erkek büyük iris belli net bicimde. Disi de kizismadan çıkıyor onceden ceresi tam kahverengiydi simdi pembelesiyor soyuluyor yani. Ya birsey soracam kasıma var yem kusma var erkek kur da yapıyor disi de kızışmış vaziyette fakat disi neden hala erkek yanına gelince gagasiyla kovuyor

erkek büyükse bile kızışmamış yani.. valla bilemiyorum biraz bekleyin bakalım erkek kızışsın sonra yine olmazsa sorarsınız burdan tekrar.