Karadeniz Pet

ilk mubişim...

• Konbuyu başlatan monqan43
  • Başlangıç tarihi
M

monqan43

Guest
Merhaba beyler farkındayım çok fzla konu açıyorum fakat ilk defa besliyorum ve çok iyi dost olmasını istiyorum.
Arkadaşlar ben 2,5 aylık yerli mubiş aldım.İlk gün(cumagünü) iyi vakit geçirdi aslında kendisini sevdiriyordu felan fakat (c.tesi) günü kuşu saldım 4-5 kere duvara çarptı avuçlayarak kafese koymak zorunda kaldım.Sonra yine saldım yine kuş duvara çarptı(pazargünü)sonra p.tesi,salı salmadım bugünde saldım kuş bu sefer etrafı tanıdı heralde 1 defa çarptı.Fakat kuş bana bir türlü alışamadı dün kafesini değiştirdim bugğünde saldıkdan sonra elime almaya felan başladım sürekli benden kaçıyor kendisini hiç sevdirmiyor yanına yaklaşıncada kendini davul gibi şişiriyor ne zaman yanına yaklaşsam esniyor ağzını açıyor sonra şişiyor yardım etmenizi istiyorum . kuşu 2 mayısta aldım

Kafesinin içindeyken avucuna yem al eline gelmese de elinden yesin yemi. Sonra kuş elindeyken yemesini sağla en son dışardayken de eline gelip yesin. Zamanla alışacaktır sana yeterki ilgilen. Altın kural: Avuçlamak yok

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yaptım yemiyor yemi hep kendi mamalığından yiyor bugüne kadar 4-5 kere avuçlamak zorunda kaldım salarken çünkü gelmiyor elime ne yapmam lazım :(

Acıkınca kafese döner

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri