petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ilk yavrumun 30.günü geliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Taş tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafa Taş

Mustafa Taş New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar,

Arkadaşlar heyecanlı ve bir o kadarda eğlenceli geçen bir dönemin sonlarına geldiğimi düşünüyorum . 4 yumurtadan 3 tane yavrum var.Çok şükür sağlıkları yerinde ,en büyük olan kuşumun yarın yumurtadan çıkışının 30. günü oluyor. Yavruları 2-3 günde bir yuvadan çıkarıp kontrol ettim fakat bundan sonraki süreçte ne yapacağımı bilmiyorum. Yuvalık dan ayırmalımıyım yoksa kendileri mi atlıyor nasıl bir süreç izlemeliyim ? Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen... iyi forumlar :)

2. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    resimlerini bekliyoruz maşallah tebrikler

#2 Gökhan soydan, 14 Kasım 2015
    Son düzenleme: 14 Kasım 2015
  3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    ne güzel, çok sevindim, hayırlı olsun. kendileri atlıyorlar merak etmeyin. veya anne de atabiliyor.

5. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    kendileri atlıyorlar. şimdi yapmanız gereken tek şey kafes tabanına yem içeren kaplar ve dal darı bırakmak. yem kırmayı öğrendikleri zaman da anne baba nın kafesinden ayırabilirsiniz :)

6. Mustafa Taş

Mustafa Taş New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim kafamdaki belirsizlikler gitti çok sağolun :)

7. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kafes tabanına yem koyup gözlemleyin yem kırmaya başladıklarında ayırın ki anne baba zarar vermesin yavrulara

Sayfayı Paylaş