Karadeniz Pet

İlk yavrumuz çıktı !!

D0C4E5DE-E1F6-4321-B552-1C6E2FDB47FB.png
İlk yavrumuz 15 günlük.

Parçalı bir renk olacak kanat albino ağırlıklı vücut mavi. Diğer yavru da aşağı yukarı böyle olur.

Aynen öyle selçuk abi, birde şu dikkatimi çekti küçük kuş büyüğe göre elime aldığımda daha hareketli duruyor. :)

Sizce bu ikiliden ne renk cikabilir

soldaki kusunuz benimkine cok benziyor hem sizinkide erkekmis benimkide erkek masallah annesi beslemis cok sanslisiniz anne tecrubeli cikmis ;)
Mavi ve parcali yavru alırsınız eğer parçalı kusda baskın gen varsa o tonlarda da atabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mavi ve parcali yavru alırsınız eğer parçalı kusda baskın gen varsa o tonlarda da atabilir

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlısıyla büyütelimde inşallah o da olur. Aslında rainbow yavru almayı çok istiyorum. Bi gün onun içinde uğraşacağım.

İyi günler.
İki gündür yavrularım çok ötüyor ötmek değilde bağırmak gibi değişik bir ses. Önceden sadece annesi beslerken bu sesi çıkarıyorlardı. Şimdi daha fazla ötüyolar. Özellikle büyük yavru çok ötüyor. Kursaklarının dolu olup olmadığını tüylenmeden önce farkedebiliyordum fakat tüylenince anlayamıyorum. Acaba aç oldukları için bağırmış olabilirlermi bilmiyorum.

Bir sorunda şu dün küçük yavrunu bir gözü kapanmış üzeründe beyaz bir katman oluşmuştu. Gözünü açamıyordu. Ama bugün ara ara açabiliyor. Zamanla düzelirmi yoksa tedavi etmek gerekir mi?
12F9254A-1C8F-44BB-8B80-EA1AFEDA8151.png

Annelerinin beslediğini görüyorsanız. Anneden yem istemek için bağırıyorlar demektir. Sorun olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleme: