Karadeniz Pet

İngiliz ve Hollanda ırkı arasındaki farklar nedir ?

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Başlıkta sorduğum gibi nedir farkları özellikleri. Boy, irilik, duruş, cana yakınlık, zeka gibi farklar varmıdır ? Sizce Hollandamı ingilizmi, neden ? Ve her ikisinin yavru veya yetişkin fiyatları ortalama nekadardır ?

Son düzenleme:
Başlıkta sorduğum gibi nedir farkları özellikleri. Boy, irilik, duruş, cana yakınlık, zeka gibi farklar varmıdır ? Sizce Hollandamı ingilizmi, neden ? Ve her ikisinin yavru veya yetişkin fiyatları ortalama nekadardır ?

Aslında hollanda ırkı yok denilir ama biz ayırmak için yinede kullanıyoruz. Yerli ve cekoslavak kustan gögüs ve kafa olarak iri daha bir heybetli dururlar. Cana yakın olurlar insancıl olurlar zekalıdırlar ki ben bunu kendi kuşlarıma dayanarak söylüyorum genetikdir. anneden babadan geçer

Aslında hollanda ırkı yok denilir ama biz ayırmak için yinede kullanıyoruz. Yerli ve cekoslavak kustan gögüs ve kafa olarak iri daha bir heybetli dururlar. Cana yakın olurlar insancıl olurlar zekalıdırlar ki ben bunu kendi kuşlarıma dayanarak söylüyorum genetikdir. anneden babadan geçer

Bu söylediklerin baştan sona ingilizler içinde geçerlimi acaba ?

Anladım. Peki Hollanda yavruları kaçtan satılır ortalama piyasada.

Bu arada bu kuşlarla ilgili bilgisi olan herkesin görüşlerini bekliyorum

bende ingilizleri hantal buluyorum acıkcası

Bu petshoplar yokmu petshoplar :D

Bak bak asalete bak 27 gunluktu daha:D
20141222_185423.jpg

buda babaların kralı :D

zxbs.jpg

Son düzenleme:
Kocaeliye kargon varmı :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

Farklı Görüşleri bekliyoruz

Geri