Karadeniz Pet

Ingiltere'de ki kuscu

Korhan KARAOREN

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bugun kuslarim icin yem almak icin bir ureticinin tavsiye ettigi bir dukkana gittim. Cektigim fotograflari sizinle paylasayim dedim. Isletmenin sahibi herturlu malzeme, mama, yem, kafes, evcil hayvan vs satiyor. Ilgimi kus bolumu cekti.
Isletmenin sahibi pek fotograf cekmeme razi gelmedi, gizli gizli ancak bunlari cekebildim, daha fotograf cekilecek cok sey vardi.
688jbl.jpg

WEEjyQ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

Kanarya bolumu
m550bY.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

Forpus ve diger papaganlarin bulundugu bolum
p99Opq.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

a007WR.jpg
9EEjjO.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

l99AoX.jpg
l99AMk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 16:52 --

Muhabbetkuslari bolumu
kJJl1q.jpg
kJJlkJ.jpg
QWW91Z.jpg

Güzel bir işletme/kümes kurmuşlar. Bir işte temizlik ve disiplin olduğunda meyvesini almak uzun sürmeyecektir.

Güzel kurulmuş, havalandırma ve temizlik üretimde çok önemli.
derli toplu görünüyor.

İngilterede mi burası ? Çok iyi yapmışlar.

İngilterede mi burası ? Çok iyi yapmışlar.
Londra'ya arabayla bir saat mesafede bir kasabada buldum burayi, orta bolume salmalari koymus, etrafi cepecevre kafes. Kuslara gore bolumlendirmis, en buyuk bolumu kanaryalara ayirmis. Kanaryalar pek ilgimi cekmez ama goz ucuyla baktim, cok degisik kanaryalar vardi.

Londra'ya arabayla bir saat mesafede bir kasabada buldum burayi, orta bolume salmalari koymus, etrafi cepecevre kafes. Kuslara gore bolumlendirmis, en buyuk bolumu kanaryalara ayirmis. Kanaryalar pek ilgimi cekmez ama goz ucuyla baktim, cok degisik kanaryalar vardi.
Korhan Abi guzel bir isletme. Turk mu sahibi yoksa Birlesik Kralliktan mi? Kuslar guzel masallah. Gayette temiz bir yer

Korhan Abi guzel bir isletme. Turk mu sahibi yoksa Birlesik Kralliktan mi? Kuslar guzel masallah. Gayette temiz bir yer
Merhaba Gokhan, isletmeci Ingiliz. Bayagi buyuk bir yer, ben sadece kuslarin bolumunu cekebildim. Ayrica yem toptancisi, raflar 25kg'lik yem paketleri ile dolu. Elim bos cikmayayim dedim, 5 kg dal dari, kuru yumurta mamasi ve kanarya yemi aldim. Elimde ki yem bitince adamdan toptan yem alacagim.

Korhan bey,güzel paylaşım olmuş emeğinize sağlık,temiz ve tertipli örnek alınacak bir üretimhane.

Elinize sağlık çok güzel bir ortam ancak güvercin kafeste olmaz

Elinize sağlık çok güzel bir ortam ancak güvercin kafeste olmaz
Evet haklisiniz, sanirim guvercinleri baska ureticiden alip sadece satis amacli kafese koymus, diger kucuk kuslari kendi uretiyor olabilir. Isletmede sadece calisanlarin girebildigi yerler vardi, oralara giremedim.Fotograflar satis yerine ait sadece.

[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] Jumbo/show muhabbetlerin fiyatları hakkında bir bilginiz var mı

@Korhan KARAOREN Jumbo/show muhabbetlerin fiyatları hakkında bir bilginiz var mı
Fotografta ki muhabbet kuslari 15 sterlin, bugunku kurla 65-67 TL ye denk geliyor. Diger kuslarin fiyatlari aklimda kalmadi cok fazla oldugundan. Bir daha gittigimde bakarim. Ben her hafta sonu oraya giderim artik :)

Fotografta ki muhabbet kuslari 15 sterlin, bugunku kurla 65-67 TL ye denk geliyor. Diger kuslarin fiyatlari aklimda kalmadi cok fazla oldugundan. Bir daha gittigimde bakarim. Ben her hafta sonu oraya giderim artik :)

Ordaki üreticiler öyle bir üretimhanede bile bu fiyatlara kuş satabiliyorlar. Fiyatlar çok uygun gerçekten. Buraya gelince %100 fark geliyor üstüne.

Merhaba Gokhan, isletmeci Ingiliz. Bayagi buyuk bir yer, ben sadece kuslarin bolumunu cekebildim. Ayrica yem toptancisi, raflar 25kg'lik yem paketleri ile dolu. Elim bos cikmayayim dedim, 5 kg dal dari, kuru yumurta mamasi ve kanarya yemi aldim. Elimde ki yem bitince adamdan toptan yem alacagim.
Gayet basarili bir yer Korhan Abi. Iyi yapmissin. Dal dari lazim tabii. Gercekten isine onem veren biri belli ki.

Geri