Karadeniz Pet

İnternetten alacabilecegim önerebileceginiz kafes var mı?

StayAway

Meraklı Üye
hepsiburada n11 gittigidiyor gibi link atarsanız çok daha iyi olur öyle bir kafes olsun ki hem oyuncak asabileyim hemde akıllı yemlik takarken sorun olmasın ilerde eş almayı düşünüyorum çünkü memnun kaldıgınız ürün olursa çok daha iyi olur teşekkür ederim

Bende bir tane kafes var istiyorsan vereyim

Ekli dosyalar

• IMG-20171014-WA0027.jpg
    IMG-20171014-WA0027.jpg
    193.1 KB · Görüntüleme: 36
Bende var bitane bizim burda petshopta satılıyor oldukça işlevli bi kafes hoşuna giderse yardımcı olurum..
IMG_2297.JPG
IMG_2298.JPG

Bende hobime 2 yavru kuş daha ekledim . Bir erkek bir dişi onların da rahat hareket edebileceği ve sonrasında yuvalık takabileceğim kafes arıyorum . Okuldan dolayı farklı bir ile geçmek zorunda kaldım . O yüzden internet üzerinde alışveriş yapıcam . Önerilerinizi bekliyorum

internet üzerinden ise ebatlarını girerek envai çeşit bulabilirsiniz ama bu konuda daha önce hiç internet üzerinden alışveriş yapmadım. Petshopları bi gezip gözünüzle görüp almanız daha faydalı olur. bendeki fırın boyalı bi kafes yani kemiremiyolar boyasını. Pirinç telli de olabilir ama normal yağlı boyalı kafesler çok zararlı. hem boyasını kemiriyolar hemde boyasız yerleri paslanıp küfleniyor. bunları göz önünde bulundurmak önemli.

Petshoplarda olsun ve muhabbet kuşu kanarya veya papağanlar ile ilgili malzeme satanlar artık işini ticarete dökmüş çoğunda hayvan sevgisi kalmamış. O yüzden görmeden almak zor oluyor ama kırıkkaledeyim burda pek işime yaracak güzel temiz bir kafes bulamadım.Kendi yapmış olduğum ahşap var şuanlık onu kullanıyorum.Fakat ahşap ürünleri bakteri pislik barındırdığı için değiştirmek istiyorum.

Petshoplarda olsun ve muhabbet kuşu kanarya veya papağanlar ile ilgili malzeme satanlar artık işini ticarete dökmüş çoğunda hayvan sevgisi kalmamış. O yüzden görmeden almak zor oluyor ama kırıkkaledeyim burda pek işime yaracak güzel temiz bir kafes bulamadım.Kendi yapmış olduğum ahşap var şuanlık onu kullanıyorum.Fakat ahşap ürünleri bakteri pislik barındırdığı için değiştirmek istiyorum.
bir bakıma haklısın, kaçtane kuş için kafes arıyorsun içeriğinden biraz bahset sana güzel bir kafes önerisinde bulunmaya çalışacağım ramazan kardeşim.

Yasin kardeşim öncelikle nerede oturuyorsun ayrıca kafes fiyatı nedir ileride eş almayı düşünüyorum sıkıntı olmaz dimi kafesde rahat yaşarlar mı yani çok soru sordum ama alırken içim rahat etsin diye soruyorum teşekkür ederim

Yasin kardeşim öncelikle nerede oturuyorsun ayrıca kafes fiyatı nedir ileride eş almayı düşünüyorum sıkıntı olmaz dimi kafesde rahat yaşarlar mı yani çok soru sordum ama alırken içim rahat etsin diye soruyorum teşekkür ederim
Kafes oldukça geniş gördüğün gibi yeter rahatlıkla bende bir kafes daha var bu kuş orda yaşayacak normalde sultan papağanı çifti alana kadar bunda sere serpe yaşasın diye buna koyuyorum :)
Ölçüleri 40x40 Yükseklik 50cm.
2 adet yemlik 1 adet tül 2 adet iç tünek 1 adet üst kapak tüneği içerisinde satılıyor.
80 ₺ almıştım 2 ay önce.

Bende sizin gibi bakıyorum aslında fakat kargo ve gönderilen üründe problem yaşamak istemiyorum .Onun için yazdım . Rahat hareket edebilecekleri ve 2 3 kapısı dikey telli bir kafes arıyorum.

Gitti gidiyor a cifthane salma kafes yaz arası bölmeli 4 adet kapılı alt izgarali epey güzel bı kafes yemlik ve tunekte geliyor 34 liraya almıştım kargo parası dahil

Geri