Karadeniz Pet

*İnternetten alışveriş için önerileriniz?

Kuscukel

Yeni Üye
Saygıdeğer adminler, konu uygun değilse sizden peşinen özür dilerim. Amacım sadece, online alışveriş için hangi sitelerin uygun olabileceğini öğrenmek. Kuşlarım için bazı malzemeler gerek. internetten hangi site güvenlidir ve fiyatları uygundur sizce?

Sitenin reklamlarında bulunan hobipet ten bir çok defa alışveriş yaptım güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Selamlar
Sitemizin sponsorlarından alışveriş yapabilirsiniz.

Mybestpetshop öneririm,kaliteli bir sitedir.Lakin hobipet.com u ÖNERMİYORUM.13-14 TL ürün aldım,standart 7,5TL kargo parasını dayattırdılar,sorduğumda ise zaten ana sayfada yazıyor,bakmıyor musunuz gibisinden ukalaca cevap verdiler.Geçenlerde sitelerine tekrar girdim baktım banlamışlar,müşteriye değer vermiyen bir firma ne kadar çeşitli ürün satarsa satsın önemli değil.Öncelikle ticaret etiğini öğrenmeliler,sonra diğerleri gelir.

Söz konusu sitelerin hiç birinden alışveriş yapmadım. Ancak buradan yapanları çokça okudum. Hobipetten alışveriş yapan bir arkadaş şikayetini yazmıştı. Adamı bir dövmedikleri kaldı. Hiç profesyonel çalışmıyorlar. Forum üyeleri tepki gösterince söz konusu yazı o zamanki yöneticiler tarafından silindi ve konunun üstü kapatıldı.

Mybestpetshop dan her zaman alışveriş yaparım cokda memnun kalmışımdır

Geri