Karadeniz Pet

iri yavru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necdet ESEN

Paylaşımcı Üye
Mukemmel bakici ciftin son yavrulari satistadir. Anne iri cek baba jumbo kirmasi haliyle yavrular da iri oluyor. Fiyat 40 tl yer basaksehir. Yakin yerlere ben teslim edebilirim. Bu yavrulardan mavi olan erkek gri olanlar disi.
Bir tanesini kan degisimi yapmak amaciyla disi ile takas edebilirim
gokv4R.jpg

MJ68PQ.jpg

Son düzenleme:
Maşallah bereketli olsun

MaşAllah lokumlara. Hayırlı pazarlar ola ustam. :)

maşallah çok güzeller alana da satana da şimdiden hayırlı olsun böyle kuşlar için fiyat gayet uygun

Merhaba Erkek yavru duruyor mu ?

Son düzenleme:
Almak istiyorum, nasıl irtibata gecebiliriz ? Bu arada Beylikdüzü yakupludayım ortak bir lokasyon mu belirlesek Necdet bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Satın almak istiyorum, Beylikdüzü yakuplu dayım irtibata geçip ortak bir lokasyon dan testlim alabilirim Necdet bey

Almak istiyorum, nasıl irtibata gecebiliriz ? Bu arada Beylikdüzü yakupludayım ortak bir lokasyon mu belirlesek Necdet bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Satın almak istiyorum, Beylikdüzü yakuplu dayım irtibata geçip ortak bir lokasyon dan testlim alabilirim Necdet bey

Ozelden mesaj attim

Haramidere Metrobüs durağına yakın sayılırım, sizede uyar duraktan testlim alırım Necdet bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

tamam olur ne zaman alabilrim kardeş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

Tmam yarın aksam saat 21 :00 da kücükcekmece metrobüs durağında görüşmek üzere telefon numaranıda yazarmısın yarın için..

Haramidere Metrobüs durağına yakın sayılırım, sizede uyar duraktan testlim alırım Necdet bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

tamam olur ne zaman alabilrim kardeş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

Tmam yarın aksam saat 21 :00 da kücükcekmece metrobüs durağında görüşmek üzere telefon numaranıda yazarmısın yarın için..

Ozel mesaj yerine buraya yazmasaydin iyiydi ama neyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:19 --

Erkek yavruyu sahiplendirdik iki guzel disi ile satis gunceldir

Son düzenleme:
Maşallah bereketli olsun.

soldaki dişi de biraz kırgınlık mı var bana mı öyle geldi, umarım iyidir

soldaki dişi de biraz kırgınlık mı var bana mı öyle geldi, umarım iyidir

yuvadan en son atlayan yavru
son yavrular bazen fazla uyuma ihtiyacı hissediyor herhangi bir sıkınıtısı yok
almayı düşünene son fotoları gönderebilirim
sen ilgiliniyorsun herhalde?

bende bir yavru almayı düşünüyorum evet,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...