petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ırk cinsiyet yaş nedir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve orcunaslim tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. orcunaslim
    Gizli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:19 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

kuşumu dün aldım eve girer girmez her şeye bindi çok hareketli salıncakta sallanıyor sonra halkalardan aşşağıya inior korkuorum bişey olucak diye çünkü dün aldım bu kadar çabuk alışması normalmidir ? babacık diorum oda mırıldanıyor

#1 orcunaslim, 1 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Temmuz 2014
  2. Yusuf Akyüz
    Gizli

Yerli, erkek, yaşına yakın.

3. orcunaslim
    Gizli

yerli derken o ne oluyor çünki bana jumbo gibi geldi büyük baya bi

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    [MENTION=10416]orcunaslim[/MENTION] Ceresi kahverengi yanlış görmüosam (yoksa girimi :) ) dişi ve 1 yaşlarında sanırım üç aşağı beş yukarı birde kızışmış sanırım ondan okadar hareketlidir.

#4 Ensar YILMAZ, 1 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2014
  5. orcunaslim
    Gizli

ama ceresi koyu mavi altı fotoda kötü çıkmış ben ırkını öğrenmek istiorum

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Maviyse erkektir de yandan filan resmi olsa birazdaha anlaşılır boyutu vs ırkını daha iyi anlar ustalar.

7. orcunaslim
    Gizli

tamam ekliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

olmuşmu ?_

Sayfayı Paylaş