Karadeniz Pet

ırk,yaş,sağlık durumu Hk.

Kuşlar yerli yaşlarını bilemiyorum fakat üretim cagindalar sağlık durumları oldukça iyi maşallah

Benim resimlerden gördüğüm çek değiller. Belki çek kırığı olabilir demek istemiştir pet-shop çu :) Kaldı ki bir çok pet shop çu satmak için pakistan'ı bile çek diye satıyor :)
O kadarda güvendik inandık adama :( Demekki bir daha güvenmeyeceğiz.
Hocam resimdeki kuşları dün biraz uçurdum eve alışsınlar diye sıkıntı olmaz demi. Arkadaşlar dişide yumurta olabilir dediler ama

Yavru alacaksınız ucurmayin stres yaparlar ayrıca yumurta var ise sağa sola carpabilirler petshoptan ne kadara aldın bu takımı kuşlar güzel ama maşallah canlılar

Yavru alacaksınız ucurmayin stres yaparlar ayrıca yumurta var ise sağa sola carpabilirler petshoptan ne kadara aldın bu takımı kuşlar güzel ama maşallah canlılar
Pahalıya aldım ya yerli kuşun çiftini 100e veriyordu ben bunlara 160 verdim. Geleli 1 hafta oldu daha tam canlılıklarını görmedim. Öyle sakin sakin duruyorlar kafeste :)

Hımm yapacak bir şey yok bereketli olsun Güle güle besleyin inşaallah sağlıklı güzel yavrularını alırsınız

bazı petshoplar yerli kuşu çek diye.yavru kuşu damızlık diye ve ingiliz kuşu show jumbo fiyatında satmaya çalışabiliyorlar ne yazıkki. maşallah kuşlarınıza.

Hımm yapacak bir şey yok bereketli olsun Güle güle besleyin inşaallah sağlıklı güzel yavrularını alırsınız
İnş sağlıklı yavrularını alırım Hocam. Kuşlarla birlikte çift hane almıştım. Çifthanenin diğer bölümüne de tepeli muhabbet almayı düşünüyorum:) İlginiz için teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:57 -->-> Daha önceki mesaj 10:56 --

bazı petshoplar yerli kuşu çek diye.yavru kuşu damızlık diye ve ingiliz kuşu show jumbo fiyatında satmaya çalışabiliyorlar ne yazıkki. maşallah kuşlarınıza.
Aynen öyle yapıyorlar hocam herşeyin para olmadığını öğrenemiyorlar bir türlü. İnş bunlar sağlıklı yavrular verirde mutlu oluruz :)

Aynen öyle yapıyorlar hocam herşeyin para olmadığını öğrenemiyorlar bir türlü. İnş bunlar sağlıklı yavrular verirde mutlu oluruz :)

malesef.kuşlara fazla para ödemişsiniz. eş kuş olarak mı aldınız.yavrusu alınmış çiftmi bunlar?

malesef.kuşlara fazla para ödemişsiniz. eş kuş olarak mı aldınız.yavrusu alınmış çiftmi bunlar?
evet biraz fazla olmuş yerli kuşa hocam. eş kuş olarak aldım ama petshop üretimhaneden aldığını daha önce yavru alınıp alınmadığını bilmediğini söyledi.

Geri