Karadeniz Pet

Irk, yaş ve cinsiyetini söyleyebilir misiniz?

hollowman299

Yeni Üye
IMAG0214.jpg IMAG0217.jpg IMAG0219.jpg IMAG0221.jpg IMAG0222.jpg IMAG0233.jpg
IMAG0290.jpg
IMAG0301.jpg
IMAG0305.jpg
Öncelikle herkese merhaba,

Bir akrabamın tatile gitmesi ve bana kanaryalarını bırakması ile uzun bir aradan sonra tekrar kuş alma kararı verdim. [emoji4] Bir hobici abimden yeni yem kırmaya başlayan bir yavru edindim. Anne ve babasının da resmini çekmeye çalıştım ama annesi yuvaya girdi ve sadece babasının resmini çekebildim.
Baba ve yavrunun resimleri aşağıda.
620b93a5ff8365bdb8b3576657f48571.jpg
69c62512f95914d87c7470d7e14ff4b4.jpg
bba65e78fd04e14f1ccfcef0d78fd862.jpg

Yavru %95 erkek ve jumbo diye konuştuk. 2 aylık olduğunda cinsiyeti net anlaşılır dedi aldığım kişi. Sizin fikirlerinizi de almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

HTC_M9e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Jumbo erkek henüz 1 aylık maşallah güzel bi delikanlı olacak. cinsiyet arkadaşın da dedi gibi 2 ayı nı tamamlayana kadar değişebilir şuan için durum bu

Maşaallah çok güzel bir yavru sahiplenmişsiniz

Çok teşekkürler cevaplarınız ve iyi dilekleriniz için. Bakalım inşallah erkek olur.

gayet uygun bu vasıflarda jumbolar 120-150 tl arası değişir yavru olarak. allah nasip ederse 15 gün e benim jumbolarda gelecek ilanlara :)

gayet uygun bu vasıflarda jumbolar 120-150 tl arası değişir yavru olarak. allah nasip ederse 15 gün e benim jumbolarda gelecek ilanlara :)
Cevap için teşekkürler. Piyasayı çok bilmiyordum. Geldiği zaman sizin jumboların resimlerini de bekliyorum :)

Benim yavru bayağı büyüdü ve şuan tüye girdi. Yeni resimlerini ilk mesaja ekledim. Cinsiyeti erkek değil mi? :)

Benim yavru bayağı büyüdü ve şuan tüye girdi. Yeni resimlerini ilk mesaja ekledim. Cinsiyeti erkek değil mi? :)
Cinsiyet erkek maşşalahı var irilik olarak babasını geçer bı delikanlı :)

Herkese merhaba,
Çapkın ile 3 ayımızı doldurduk. (Son halini ilk mesaja ekledim.) Şuan tüyde.
İnsana çok alışan kuşlarda dişiye karşı ilgisizlik olabiliyormuş. O yüzden çok geç olmadan dişi almak için araştırmalara başladım. Çok oyuncu ve oynarken yem kusmayada başladı. Sizce bir arkadaş ve eş alma zamanı geldi mi? Hem yanlız kalmasın hemde eşi ile birlikte büyüsünler istedim.
Dişi alırsam 2,3 hafta kadar dişi kuşada ayrı bakıp,biraz alışmasını sağlayacağım. Amacım yaklaşınca çok korkan bir çift olmaması.
Fikirlerinizi almak isterim.
Teşekkürler.

Masallah gun gectikce gelisip guzellesiyor guzel bir jumbo disi alin lutino , mavi yada gri tonlarda yavru olursa baya beklemek zorundasiniz erkek ciftlesmek isteyecek disi yavru oldugu icin karsilik veremiycek 6 ay civari jumbo disi guzel olur

Masallah gun gectikce gelisip guzellesiyor guzel bir jumbo disi alin lutino , mavi yada gri tonlarda yavru olursa baya beklemek zorundasiniz erkek ciftlesmek isteyecek disi yavru oldugu icin karsilik veremiycek 6 ay civari jumbo disi guzel olur
Cevabınız için çok teşekkür ederim. Dişinin büyük olması sorun teşkil etmez mi peki ?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Dişinin büyük olması sorun teşkil etmez mi peki ?
Aynı babası olmuş. Ben aynı kuş sandım. Masallah. Ahmed beyin dedigi gibi eş alin. Ayni ureticiye gidin bence hem uygun fiyata vermis hem de saglikli kuslar belli

3 4 ay sonra bir tüye daha girecek asıl ozaman belli olacak vasfı ama gelişinden belli güzel bir kuş olacağı bencede aynı üreticiden bir dişi alın

Disi ile alisana kadar capkin buyuyecek disi tam bir damizlik olacak genelde hep erkekler buyuk disiler yas olarak kucuk oluyor ve ciftlesmeye yanasmiyor onemli olan sizin kusunuzun baskin karakter olmasi

Geri