petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Irkı, cinsi ve yaşları?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve sando tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. sando

sando New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Yeni iki tane mubiş aldım, sanırım eş tuttular dişi erkeğe göre daha ilgili.
    kuşlarımın ırkı nedir? yaş olarak 6-8 aylıklar diye tahmin ediyorum. doğrumu?
    Dişi aldığımda tüğ dökümünde idi şimdi yeni çıkıyor tüğleri.
    Bende iki tane yerli var onlara göre bunlar daha iriler. yerli olmadıkları kesin.
    benim tahminim erkek ingiliz ya da ingiliz kırığı gibi ama dişiyi tahmin edemedim.
    Kafesleri geçicidir tünek plastik biliyorum yorum gelecektir :) diğer mubişlerimle salmaya koyacağım, az alışsınlarda.

Ve kuşlarım nasıl? :)

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba, kuşlarınız hayırlı olsun maşallah :) Renkleri çok güzel ve canlı. Tahminimce dişiniz çek veya çek kırığı, erkeğiniz ingiliz kırığı. Yaşları da hemen hemen aynı; 7,8 aylık.

3. sando

sando New Member

Beğenileri:
    0
    bende sizin gibi tahmin etmiştim, bir bilenden bilgi almak istedim.

Sayfayı Paylaş