Karadeniz Pet

ırkı nedir yardım edermisiniz

Berkay ERDİNC

Emektar Üye
soldaki kuşu soruyorum dişi net 3 aylık ilk tüyünde suan.ırkı nedir bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum

Son düzenleme:
Zarf mi atıyorsun napiyorsun Usta yerli değil mi :)

Sanki İngiliz Gibi Geldi Bana İkiside Arkadaşın Dediği Gibi Ana Kırık Baba Jumbo Yada Tam Terside Olabilir

ana kırık baba jumbo olunca ingilizmi oluyor yarvusu

Ana show kırığı,babada show ise yavru %75 show
ya tutarsa hesabı:)

Son düzenleme:
ana kırık baba jumbo olunca ingilizmi oluyor yarvusu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:12 -->-> Daha önceki mesaj 16:10 --

tamam abi sağol :)

Benim Kuşum Bu Benimki En Azından Öyle Benziyor Bence Kesin Bişey Söyleyemem Ama
kB78RD.jpg

NA82JX.jpg

Benim Kuşum Bu Benimki En Azından Öyle Benziyor Bence Kesin Bişey Söyleyemem Ama
kB78RD.jpg

NA82JX.jpg
maşallah kuşunuza sağlıklı büyüsün.
şunu öğrenmek istiyorum yorumunuzda jumbo ıle kırık olan kuşun çiftleşmesınden ingiliz yavru elde edılıyor dedınız sanırım doğrumu anlamısım

Son düzenleme:
maşallah kuşunuza
Wk8plq.jpg
sağlıklı büyüsün.
şunu öğrenmek istiyorum yorumunuzda jumbo ıle kırık olan kuşun çiftleşmesınden ingiliz yavru elde edılıyor dedınız sanırım doğrumu anlamısım

Evet İşte En İyi Örnekte Benim Bu Kuşum Baba Jumbo Anne Sanırım İngiliz Kırığı Filandı Bunlarda Büyümüş Hali.Erkekte Aldım Yanına Erkeğin Başka Resmi Yok Ama Yeşlil Olan Saf Sanırım Kendisini Belli Ediyor Mavi Dişi O Kırık Yavru İşte Boy Olarakda Farkları Var
v5ANMD.jpg

1vaZzb.jpg

Cek Desen Değil Daha Öncedende Çek Besledim
Mavilinin Yanındaki Beyaz Çek
6Ppv4N.jpg

Evet İşte En İyi Örnekte Benim Bu Kuşum Baba Jumbo Anne Sanırım İngiliz Kırığı Filandı Bunlarda Büyümüş Hali.Erkekte Aldım Yanına Erkeğin Başka Resmi Yok Ama Yeşlil Olan Saf Sanırım Kendisini Belli Ediyor Mavi Dişi O Kırık Yavru İşte Boy Olarakda Farkları Var
v5ANMD.jpg

1vaZzb.jpg

Cek Desen Değil Daha Öncedende Çek Besledim
Mavilinin Yanındaki Beyaz Çek
6Ppv4N.jpg
anladım teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

evet başka yorumlarıda bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

güncelllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

güncel başka fikri olan yokmu

Geri