Karadeniz Pet

Irkı ve yaşı

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Yeni aldığım kuşumun ırkı ve yaşı nedir bide hanire zipliyo kafeste çarpıyo sorun olurmu ?
0d8de8dd9011810541573a9ea6a7b88d.jpg
1a0c13a6265f0d66c4f9402b9d6cd228.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Yardim yokmu

Tesekkurler yası peki

Tahminimce en fazla 2 aylıtır. 1-2 ay arasında bir kuş. Çünkü alnındaki çizgiler hala belli oluyor.

Tesekkurler abi nasil egitebilirim abi forumda ele alip bisiler yapin diye bisi vardi hatirlamiyom suan elime aliyim dedim parmagimi kanatti ta hu

[MENTION=17418]BersanKNR[/MENTION] Yaklaşık 2,5-3 aylık, erkek ve yerli kuş Berşan. Güle güle besle.

Tesekkurler abim senin eğitim hakinda onerilerin varmi abi

Kardeşim eğitim durumu önce eve ve kafese bir alışsın bugün yarın. Daha sonra elini yavaşça kafese sokup bekle. Eline yem koy, yemesini sağla. Eğer eline konmazsa kafes içinde yavaşça göğüs kısmının altı bölümüne parmağını dokundur. Eline gelsin. Sonra yavaş yavaş günlük bunları tekrarla. Elini görüp konmaya başladığı zamanlarda da kafesten çıkarıp denemeler yapabilirsin. Ama sakın kuşu avuçlama ve ani hareket yapma.

Kardeşim eğitim durumu önce eve ve kafese bir alışsın bugün yarın. Daha sonra elini yavaşça kafese sokup bekle. Eline yem koy, yemesini sağla. Eğer eline konmazsa kafes içinde yavaşça göğüs kısmının altı bölümüne parmağını dokundur. Eline gelsin. Sonra yavaş yavaş günlük bunları tekrarla. Elini görüp konmaya başladığı zamanlarda da kafesten çıkarıp denemeler yapabilirsin. Ama sakın kuşu avuçlama ve ani hareket yapma.
Tesekkurler gokhan abi suan masum masum bakiyor

Geri