Karadeniz Pet

ırkları nedir acaba

Robin

Meraklı Üye
Kuşları yeni eş attım ırkları nedir acaba
AqYqjL.jpg

Yl5lZ6.jpg

gALABO.jpg

5kRkbz.jpg

5kRk55.jpg

95p5yZ.jpg

3aRanA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:30 -->-> Daha önceki mesaj 14:25 --

6k6k4E.jpg

Hollanda kırığı güle güle besleyin tüyleri kadar ömürleri olsun inşaalllah

Niye kırık ki bende tam bilmiyorum bu ırk meselesini ama hic orjinal çek yada hollanda ingiliz falan görmedim nasıl anlıcam bunu

Bence İngiliz ve Pakistan cinsi harici diğer cinsler tam olarak anlaşılamıyor.

Hollanda, Çekoslavak ve bunların kırıkları birbirlerine çok benziyor.

Duruşundan,kuyruk uzunluğundan, iriliğinden ve simasından az çok ayırt edilebiliyor.orjinal kuş bulabilmeniz için hobi amaçlı üretim yapan arkadaşları araştırmanızı tavsiye ederim güvenirlik açısından da herhangi bir sorun yaşamazsın çünkü ticaret amaçlı değil yem parası vs ufak tefek masraflarını karşılamak için bu işi yapıyorlar.özellikle sitede bu tarz arkadaşlar mevcut.

Bulundugum yere gönderebilen kimseyi bulamadım ama bunlarıda buradaki bir kuscudan aldım cekoslavak dedi disinin kuyrugu kopmus yeniden uzuyor o yuzden biraz kısa ama ordaki diğer yerli kuslara gore buyuk jumbo jumbo kiriklarina gore kucuk kuslardi yazili cekoslavak vasiflarini tasiyorlar ama hic gorsel olarak kiyaslama sansim olmadi

Bursa'da olsaydınız sizi gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir yere yönlendirebilirdim.mavi kuşunuzun neredeyse aynısı bende de mevcut yani hollanda kırığı olduğundan eminim.dişi kuşunuz çek ırkı olma ihtimali yüksek kuyruğu uzadıktan sonra daha emin olabilirsiniz.çünkü diger ırklara göre kuyrukları daha uzun oluyor

Ah keske cunku ingiliz oldugunu umdugum bir ciftim var birde cekoslavak bir cift istiyorum ama bir turlu cogunlugun cek oldugunu soyledigi bir cift bulamadim gecen bir cift aldik arkadasa cek bu kuslardan daha kucuktu

Geri