Karadeniz Pet

Irkları nedir? Jumbocular buyrun..

psipsi23

Yeni Üye
Moderatör tarafında düzenlendi:
Güncel ;) ;)

Altta kalmış konulara yardımcımı oluyorsunuz ^^.

Bu konu hakkında fikirlerimi ben belirtmistim Jumbo besleyen arkadaşlarımızın da fikirlerini görmek istedim hatta ben dedim forumda Paylaş fikir edin diye bu baktım çıt çıkmamış

Teşekkür ederim sağolun bide genel anlamda sorayım dedim ama pek bilen yok gibh:)

Bu konu hakkında fikirlerimi ben belirtmistim Jumbo besleyen arkadaşlarımızın da fikirlerini görmek istedim hatta ben dedim forumda Paylaş fikir edin diye bu baktım çıt çıkmamış

show jumbo , jumbo diye bir ayrım yok ki yusuf ;) show var showların vasıflı olanı var vasıfsız olanı var daha fotolara bile bakmadım :) ama jumbo show jumbo diye bir ayrım yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

bu arada baktım kuşlar kötü olmuş. son fotoda ki kuşta kırıklık bile olabilir

show jumbo , jumbo diye bir ayrım yok ki yusuf ;) show var showların vasıflı olanı var vasıfsız olanı var daha fotolara bile bakmadım :) ama jumbo show jumbo diye bir ayrım yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:33 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

bu arada baktım kuşlar kötü olmuş. son fotoda ki kuşta kırıklık bile olabilir

Ben bilmem Usta anlamam da bu yüzden soruldu bence kuşlar bakımsız erkek çok genç ama tüy sıkıntısı var gibi

ben pek ırk yada cinsiyet konusunda yazmam fakat kimse yazmadıgından görüşümü beyan etmek istiyorum.kuşların ikiside kırık.dişi olan sanki biraz show gibi görunsede erkekten iri durdugu ıcın aldatıcı olabılır bırebır gormek lazım fakat alacak arkadaş ırklarından önce yerdeki dışkılarına bakmalı.yuvadan kafes tabanına dökülmedıyse pek hayra alamet deil.

Son düzenleme:
Anne baba fotoları görmeden yorum yapmak pek doğru olmaz.
Bu vasıftaki jumbolara ustalar genelde kırık diyor.
Kafes tabanını hiç yazmıyorum.Kiminse kınıyorum.

Arkadaş bende ilk sayfadaki yorumları okudum kimse kafesin hijyeninden bahsetmemis kendi kendime ben yanlış görüyorum 3D efekt yapmışlar diyecektim nerdeyse ama ikinci sayfada arkadaşlar yazmış eğer temizlik kuş bakmak buysa o zaman ben türkiyede derece alırım temizlikte bu ne ya 3 yıl önceki dışkı var ve salyangoza benzeyen şeyler var ALLAH yardımcısı olsun kuşların.

Son düzenleme:
Evet kafes hijyeni iyi değil. Erkek kuşta tüy yapısında bozukluklar var. Kuşların ikisi de kırık ve bakımsızlar maalesef. Erkek kuş 2014 yılının. Dişiyi göremedim. Ederini söylemek bize düşmez. Herkesin kuşu kendine göre değerlidir.

Geri