petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

isg

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar belki konu dışı ama bir konu hakkında danışmak istiyorum sizlere. ben iş sağlığı ve güvenliği sınavına gireceğim bu konuda kitap tavsiyesi olan var mı gerçekten alıp çalışan ve faydasını görenlerden bahsediyorum yoksa nete yazınca bir sürü kitap var. herkese teşekkürler.

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    issagligi ve guvenligi sinavi tamamen genel kulture dayali bir sinav..Bende isim geregi sinava girmistim ama kitap falan calismadim..Bize notlar verdiler onlari okuduk ardindan sinava girdik ve basarili sonuc aldim.

Kitap hakkinda net bir bilgim yok..Umarim bilen birisi yardimci olur size.

3. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    bilen biri çıkarsa sevineceğim ösym yapıyor sınavı kolay değil yani artık

4. voltaren

voltaren New Member

Beğenileri:
    0
    bende ikinci üniversite kapsamında bölümünü okuyorum :D

celilkurt87 hocam bizim bölümün ders notları var isterseniz yollayabilirim size

#4 voltaren, 17 Ocak 2015
    Son düzenleme: 17 Ocak 2015
  5. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim yakınımdaki arkadslarımda da bölüm kitapları var benim istediğim C seviyesine uygun direkt sınava yönelik bir nokta kitap. düşünceniz için sağolun.

Sayfayı Paylaş