Karadeniz Pet

İshal bulaşıcı mıdır

iBLoodyLegend

Paylaşımcı Üye
Bugün sokakta muhabbet kuşu yakaladım kafese koydum. İshal olduğu için elektrolit de verdim. Diğerleriyle farklı kafeste fakat aralarında 1 metre civarı boşluk var ishal benim kuşlarıma bulaşmaz değil mi?

Bildigim kadariyla ishaldr ishale degisiyor ishale neyin sebep olduguni suan bilmediginiz icin ayri bir odada tutmanizi oneririm.

Bence siz yine de ayri odalarda tutun. Dışarıdan gelen kuşun ne hastalık getireceğini bilemeyiz. Düzelince aynı odaya alırsınız

Kuş iyileşti fakat kafesin tepesine tırmanıp baş aşağı duruyor ve hırçın, baş aşağı durması ortama alışamadığından mıdır?

Kuş iyileşti fakat kafesin tepesine tırmanıp baş aşağı duruyor ve hırçın, baş aşağı durması ortama alışamadığından mıdır?
Oyun yapıyordur bence, hareketli oluşundan mı çıkıyor kafes tepesine yoksa özellikle öyle durmak için gidip duruyor mu öylece

Fazla tünekte durmuyor genellikle kafesin teline yapışıyor ya da baş aşağı duruyor

Kuşun dışkıları kötü görünüyor sanki koksidiyoz gibi. Yeni yapılmış birkaç dışkı fotoğrafı atabilir misiniz?

Geri