Karadeniz Pet

İshal sultan papağanı

Tamamdır çok teşekkürler yarın Sitraks şurup alıp başlıyorum 2 gün arka arkaya normal muhabbet kuşu suluguna (yanılmıyorsam 100ml) çay kaşığı ile 6-7 damla veriyorum. Peki ne sıklıkla tazeleyeyim. 12 saatte bir mi yoksa daha kısa süreyle mi tazeleyeyim. Bir de ilacı tazeleyince ertesi güne kadar sade su mu kalsın yerine tekrar aynı ilaçtan koyayım mı ?
12 saatte bir ilaçlı suyu değiştirin.

Şuan çok takılmayın bence dışkıya, ilaca başlayacakmışsınız zaten, ilaç olumlu etki vermezse başka bişey önerirler :) geçmiş olsun

Teşekkür ederim biraz olsun rahatladim fakat simdi de aklım muhabbet kusumda solunumda zorluk yasiyor gibi onun icin de konu actim zaten.
Şuan çok takılmayın bence dışkıya, ilaca başlayacakmışsınız zaten, ilaç olumlu etki vermezse başka bişey önerirler :) geçmiş olsun

Bugun sabah saat 12de ilacin son gunuydu aksam eve gecince guncel diski fotografı atacagim. Probiyoyik bugun geldi aksam eve gecince nasil ne kadar kullanayim aciklarsaniz sevinirim @Recai SULAMİS

Bunu az önce yaptı.

Bu da son 2 günkü genel dışkıları.

Dışkısı bugün çok daha iyi sululuk oranı çok az gün içinde yine dışkı resmi paylaşırım probiyotik verdim kaç gün devam edeyim ?

Güncel dışkı az önce yaptı 2 gün sitraks 2gün probiyotik verdim bugün normal su verdim az önce durum bu şekilde son 2 günkü dışkılarının genel fotoğrafınıda paylasacağım.

@Recai SULAMİS

Dışkıda hastalık var ilaç kullanımı gerek
Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım evde de çok sık bulunamıyorum genelde annem vs. ilgileniyor geceleri hariç umarım düzelir. Bugüne kadar kuşta hiç sorun görmedim. Sadece dışkısı böyle. 1.5 aydır benimle dışkısı hiç değişmedi hep böyleydi ama kuşta da sorun yok çok şükür. Artık zamanla göreceğiz...