Karadeniz Pet

İshalllll.ACİLll

• Konbuyu başlatan SARıı
  • Başlangıç tarihi
S

SARıı

Guest
Selam arkadaşlar benim muhabbet kuşum halsiz ve tüyleri kabarıyor.Aynı zamanda da ishal.Veterinere götürdüm bana 2 ilaç verdi biri şırınadaydı ve sırıngada olan döküldü.Diğer ilaç vitamin sanırım onu kullansam bi sorun olur mu?Ve kuşumun kıç tarafı şişmişti Veteriner kalınbağırsakta sorun var dedi sizce ne yapabilirim??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

Arkadaşlar yokmu cevap yazan

Verdiği ilaçları kullan i yaşı kaç peki bide fotoğrafımı at kuşun bakalım atmayı biliyomusun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

Selam arkadaşlar benim muhabbet kuşum halsiz ve tüyleri kabarıyor.Aynı zamanda da ishal.Veterinere götürdüm bana 2 ilaç verdi biri şırınadaydı ve sırıngada olan döküldü.Diğer ilaç vitamin sanırım onu kullansam bi sorun olur mu?Ve kuşumun kıç tarafı şişmişti Veteriner kalınbağırsakta sorun var dedi sizce ne yapabilirim??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

Arkadaşlar yokmu cevap yazan

Verdiği ilaçları kullan bi yaşı kaç peki bide fotoğrafımı at kuşun bakalım

Son düzenleme:
file:///C:/Users/HP/Desktop/IMAG0262.jpg

Öyle atılmaz hızlı resim .com dan atacan fotoğrafı seçip upload de

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

Sarıı...:)

59nQYq.jpg

glYWbO.jpg
oldumu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

eewt nedir sizce

Halsizlik veya saçma hareket yapma gibi şeyler varsa durum kötü yoksa veterinerin verdiği ilacı kulanın en geç 2 gün içindee bir kere daha aynı vetrinere gidin hayvan zarar görmesin yazık tamamı

Son düzenleme:
arkadaşım saçma hareket nedir

Mesela hiç yapmadığı ama yeni yapmaya başladığı değişik hareket mesela dışarı çıkınca eskiden yerde yürüyorsa şimdi halının tüylerini ısırıyor gibi veya kafeste değişik hareket vb.

Son düzenleme:
yok hayır öyle bişe yok çokşükür.Beni konuştuğum zaman dinliyor fakat dışarda iken dinliyor kafeste ise kafasını kanadının altına koyuyor.Ayrıca sabah daha canlı oluyor akşama göre

Ozaman 2gün ilaç kulanın sonra aynı vetrinere götürün kontrole durumdan beni özel mesaj atarak haber verin özel mesaj üstüme tıklayıp özel mesaj gönder diyince oluyor

Geri