Karadeniz Pet

Ishalmi

OguzDww

Meraklı Üye
Kuslarin ishal oldugu nerden anlasilir tam olarak benimki civik civik cikariyordu bende ishal die bagirsak duzenleyiciye basladim ishal degilse bile zarari olurmu ?

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Anlattığınızı göre kuşunuz ishal patates'i kaynatıp ezip verebilirsin iyi geliyor.

Tessekurler
Of kusum ishal degilmis benimkininki toplu ucundada beyaz altaki fotodaki gibi yapiyor ama fazla leke birakmiyor simdi zarari olurmu bagirsak duzenleyicinin

td5zj.jpg
[/url][/IMG]

Tessekurler
Of kusum ishal degilmis benimkininki toplu ucundada beyaz altaki fotodaki gibi yapiyor ama fazla leke birakmiyor simdi zarari olurmu bagirsak duzenleyicinin

td5zj.jpg
[/url][/IMG]
rıca ederım gecmıs olsun oncelıkle...bagırsak duzenleyıcı derken?probıyotık kullanım oranınız nedır?

rıca ederım gecmıs olsun oncelıkle...bagırsak duzenleyıcı derken?probıyotık kullanım oranınız nedır?

Bunun aynisini kullaniyorum 5 gun kullanmami soledi bugun 4.gun, gunde 7 saat boyunca, 2.5ml alip suluguna katiyorum

td63k.jpg
[/url][/IMG]

Bunun aynisini kullaniyorum 5 gun kullanmami soledi bugun 4.gun, gunde 7 saat boyunca, 2.5ml alip suluguna katiyorum

td63k.jpg
[/url][/IMG]
ishalde ki bu resim ishal değil ishal dendi mi su gibi dışkının 3 kısımıda belli olmayan yani beyaz idrar ve katı kısım gözükmemesi lazım..bu ilaçlar yerine kuşun dışkısında 3 kısımda gözükmüyor ise tetra 250mg kullanabilirsiniz..4 tl eczanelerde..patates haşlamak lazım birde..ama dediğim gibi dışkı resmi atarsanız daha iyi olur..hatta veterinere danışırsanız daha iyi olur..

Hmm tamam sagolun bugun kusu kus bakimina goturcektim zaten onlara danisririm. :)

Geri