petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ishalmi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kuslarin ishal oldugu nerden anlasilir tam olarak benimki civik civik cikariyordu bende ishal die bagirsak duzenleyiciye basladim ishal degilse bile zarari olurmu ?

:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

2. Süleyman Aydın

Anlattığınızı göre kuşunuz ishal patates'i kaynatıp ezip verebilirsin iyi geliyor.

3. oem

oem Guest

#3 oem, 8 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Ekim 2013
  4. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Tessekurler
    Of kusum ishal degilmis benimkininki toplu ucundada beyaz altaki fotodaki gibi yapiyor ama fazla leke birakmiyor simdi zarari olurmu bagirsak duzenleyicinin

[​IMG][/url][/IMG]

5. oem

oem Guest

rıca ederım gecmıs olsun oncelıkle...bagırsak duzenleyıcı derken?probıyotık kullanım oranınız nedır?

6. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Bunun aynisini kullaniyorum 5 gun kullanmami soledi bugun 4.gun, gunde 7 saat boyunca, 2.5ml alip suluguna katiyorum

[​IMG][/url][/IMG]

7. oem

oem Guest

ishalde ki bu resim ishal değil ishal dendi mi su gibi dışkının 3 kısımıda belli olmayan yani beyaz idrar ve katı kısım gözükmemesi lazım..bu ilaçlar yerine kuşun dışkısında 3 kısımda gözükmüyor ise tetra 250mg kullanabilirsiniz..4 tl eczanelerde..patates haşlamak lazım birde..ama dediğim gibi dışkı resmi atarsanız daha iyi olur..hatta veterinere danışırsanız daha iyi olur..

8. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Hmm tamam sagolun bugun kusu kus bakimina goturcektim zaten onlara danisririm. :)

Sayfayı Paylaş