Karadeniz Pet

İşin ehli arkadaşalrdan cinsiyet yaş tahmini

burakomurtak

Yeni Üye
detaylı resimler ekledim net olmayan bikaç resim koymuştum yeşil dişi mavi erkek demişti arkadaşlar fakat diğer kuşlara bakıyorum erkek mavi dişi pembemsi böyle benimkilerin ikiside aynı gibi cerelerinden bahsediyorum anlayan biri varsa iyice çekmeye çalıştım her tarafından maviyi yavruyken almıştım erkek diye biliyorum yeşil 2 haftadır bende dişi olmalı çiftleşebilecek yaşta olmalı aldıgım yerdeki adamın dediğine göre bu yazdıklarım yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim gerçekten boşuna yumurta beklemiyim yoksa :) bide eş tuttuklarını nasıl anlarım ilk geldiklerinde mavi yeşile sarkıyodu yeşil yeni geldiği için yüz vermiyodu şimdi bi biri trip atıyo gibi hareketleri var bi diğeri yaklaşıyo tam tersi oluyo anlamadım nasıl bişeydir

ilgilenen arkadaşlar için şimdiden teşekkürler :)

Bana da yesil disi mavi erkek gibi geldi. Erkek kuslar kizisinca cere rengi mavi oluyo diye biliyorum

9 aylikdan sonra kizisiyolar diye biliyorum. sanirim bi kac aya kizisirlar

yeşil dişi mavi erkek yaslarıda erkek olan 9 aylık dişi olanda öyle gibi ama o dişinin hakkından gelemz erkek pısmıs

Son düzenleme:
kısacası erkek pısırık dişi onu yer

hocam valla o erkeğin gürültüsü için konu açtım 4-5 sıra aşağıda olması lazım sesinden evde kimse rahat edemiyor pısırık erkekten çıkan sesi duymanız lazım sağır ediyor insanı :D

hocam valla o erkeğin gürültüsü için konu açtım 4-5 sıra aşağıda olması lazım sesinden evde kimse rahat edemiyor pısırık erkekten çıkan sesi duymanız lazım sağır ediyor insanı :D

erkek belkı benı bu dişiden kurtarın dıye bagırıyordur :d

Yeşil kesin dişi, mavinin burun deliklerinin etrafı beyaz gibi geldi bana, bence mavi de dişi...

valla dişi daha elime gelmemesi dışında bi sorun çıkarmadı asıl onun demesi lazım kurtarın diye :D

Geri