Karadeniz Pet

İşin rengi açığa çıktı :D (cere'nin desek daha doğru)

• Konbuyu başlatan Furkan Uçar
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan Uçar

Guest
Konu açmış biraz zaman önce kuşumun cinsiyeti ne yahu diye erkek dediler sonra bi foto daha atmıştım kafalar karışmıştı erkek kız karışıktı :D

ama bugün akşam Limon'u duş aldırınca işin rengi ortaya çıktı kuşun ceresinde ki kahvelik kirmiş nasıl oldu anlamadım ama şimdi bornozunda mışıl mışıl uyuyo alın birkaç ss:
KZBZog.jpg

wbXr70.jpg

eX10rj.jpg

Dişiye dönecek gibi, cerede açılma var.

:) kus cıft cınsıyetlı

Ya ben banyoluk almıştım. havalardan dolayı korkuyorum ama banyoluğa ılık su koysam duş aldırsam nasıl kurulucam ? hasta olmasından korkmaktayım

küçük bir tas ile yıkanmaya alıştırırsanız daha dengeli yıkanacaktır. Bu şekilde hasta edebilirsiniz.

ılık bir su doldursam banyoluğa yıkansa hasta olur mu bu havada?

ılık bir su doldursam banyoluğa yıkansa hasta olur mu bu havada?

Evin ısısı önemli :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

küçük bir tas ile yıkanmaya alıştırırsanız daha dengeli yıkanacaktır. Bu şekilde hasta edebilirsiniz.

Teşekkür ederim :) Buna dikkat edeceğim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

Ya ben banyoluk almıştım. havalardan dolayı korkuyorum ama banyoluğa ılık su koysam duş aldırsam nasıl kurulucam ? hasta olmasından korkmaktayım

Ev sıcak olduktan sonra birşey olmaz, yıkandıktan sonra kuşu benim yaptığım gibi kuşa zarar vermiyecek şekilde önce havluyu biryere serin kuşunuzu içine koyun havluyu sarın kuruyana kadar beklesin hatta kurusa bile bir müddet orda kalsın haraket ettiği için hava akımı olur hasta olabilir :)

Haraket etmeme konusunda biraz düşünceliyim bayağı bir zıpır kendileri :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri