petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Isırıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Kuşum çok ısırıyor eş istiyor sanırım ama eş almayı düşünmüyorum.Isırması sürekli mi devam eder?

2. Cambaz

Cambaz Guest

Kuşunuzu dar ortamlarda serbest bırakın konacak yer göremeyince size konar.Birde kafesinin içinde elinizi 5-10 dakika her gün az hareket ettirerek tutun. Size zamanla alışır. Ama hemen alışacağını sanmam. Birde acıtıyor diye sakın gagasını kesmeyin korkak olur dahada hırçınlaşır ve gagası daha sivri olarak uzar.

3. Sinan Altın

Yok hayır kuşum bana alışkın konar eder elime gelir ama artık ısırmaya başladı acıtacak derecede

4. Cambaz

Cambaz Guest

Son zamanlarda birşeylerden korkmuş olmalı. Zamanla düzelir bence. Isırıyor ise çok üstüne gitmeyin yani sıkmayın. Biraz rahat bırakın. Düzelir yakında

5. Sinan Altın

Anladım teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Isırması devam ediyor eş istiyor tahmin ediyorum hareketlerinden çünkü suluguna aşık ona kur yapıyor ne yapmalıyım eş alamam ısırması geçmez mi

6. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Kafeste zil fln varsa cıkartın onlarda agrasifleştirebiluyor.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. Sinan Altın

Aynası zili herhangi birşey yok sade bir kafes ayna koymak istemedim aynadakini eşi sanıyor diye ama bu seferde suluguna aşık oldu

8. BARAN

BARAN Guest

kuşunuz dişimi ?

9. Sinan Altın

Hayır erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

10. BARAN

BARAN Guest

Maşallah çok güzel kuşunuz dişi fln istemiyor bişelerden ürkmüş kuşunuz.. sanırsam 5 aylık

11. Sinan Altın

Teşekkür ederim hayır 5 aylık degil 10 aylık falan.. Evde çocuk bile yok ki neyden kimden korksun anlamadım birgün gün boyu yoktuk akşam geldik böyle hırçındı

Sayfayı Paylaş