Karadeniz Pet

Isırıyor

• Konbuyu başlatan Sinan Altın
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan Altın

Guest
Kuşum çok ısırıyor eş istiyor sanırım ama eş almayı düşünmüyorum.Isırması sürekli mi devam eder?

Kuşunuzu dar ortamlarda serbest bırakın konacak yer göremeyince size konar.Birde kafesinin içinde elinizi 5-10 dakika her gün az hareket ettirerek tutun. Size zamanla alışır. Ama hemen alışacağını sanmam. Birde acıtıyor diye sakın gagasını kesmeyin korkak olur dahada hırçınlaşır ve gagası daha sivri olarak uzar.

Yok hayır kuşum bana alışkın konar eder elime gelir ama artık ısırmaya başladı acıtacak derecede

Son zamanlarda birşeylerden korkmuş olmalı. Zamanla düzelir bence. Isırıyor ise çok üstüne gitmeyin yani sıkmayın. Biraz rahat bırakın. Düzelir yakında

Anladım teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Isırması devam ediyor eş istiyor tahmin ediyorum hareketlerinden çünkü suluguna aşık ona kur yapıyor ne yapmalıyım eş alamam ısırması geçmez mi

Kafeste zil fln varsa cıkartın onlarda agrasifleştirebiluyor.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aynası zili herhangi birşey yok sade bir kafes ayna koymak istemedim aynadakini eşi sanıyor diye ama bu seferde suluguna aşık oldu

Hayır erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:00 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

eo350b.jpg

Maşallah çok güzel kuşunuz dişi fln istemiyor bişelerden ürkmüş kuşunuz.. sanırsam 5 aylık

Teşekkür ederim hayır 5 aylık degil 10 aylık falan.. Evde çocuk bile yok ki neyden kimden korksun anlamadım birgün gün boyu yoktuk akşam geldik böyle hırçındı

Geri