petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ıslanmış :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve calculus07 tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar bugun antalya 27 derece baya güneşli kuşu balkona koydum biraz rüzgar falan yok hiç manyak suluğun içine gire gire heryerini ıslatmış hasta olcak diye korktum içeri aldım camı kapayıp güneşe koydum bişey olmaz deilmi

2. Onur TEKİN

Aman dikkat edin. Hava artık ciddi derecede serin özellikle de kuşlar için. Hele sabah saatlerinde ben üzerime ceket alıyorum

3. calculus07

calculus07 Member

Beğenileri:
    0
    şimdi baktım kupkuru olmuş korktum valla ya

4. Onur TEKİN

Bu mevsimde hasta edersek toparlaması daha zor olur. Geçmiş olsun.

5. aleynaa

aleynaa Guest

bir şey olmaz inş bende antalyada yaşıyorum ve hava gerçekten çok sıcak bir şey olacağını sanmıyorum :)

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

balkona koymak hiç iyi degil aslinda dostum karga vs yırtıcı hayvanlar gelebilir. oda serin olsun yeter yazin işinda peteğin veya soba varsa sobaya biraz yakın olsunlar.

Sayfayı Paylaş