petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ital yemler den hangisini tercih ediyorsunuz?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve semiha1905_35 tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. semiha1905_35

vitakraft
    witte molen
    kiki max
    bonnie
    wunger vogel
    versale laga

içerik olarak yerini tutabilecek yerli yem var mı?

vitakraft witte molen diğerlerine göre biraz daha pahalı sizce verilen paraya değer mi?

2. bace

bace Guest

Çok iyi bir konuya değinmissiniz tebrikler bende merak ediyorum .d hangisi daha iyi mavi boncuk vs de var .d

3. kartall82

kartall82 Guest

ben 25 kg 4 renk darı alıyorum 55 tl içinede exsra ları katıp veriyorum paket yemlerin hepsini denedim keratalar hepsinide ayırıyorlar

4. eray81

eray81 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim Bonnie

5. semiha1905_35

ben genelde vitakraft+quick kızıştırıcıyı karıştırıp veriyorum.

6. bace

bace Guest

Peki kuşlar memnunmu yiyorlar mi

7. semiha1905_35

hemde nasıl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

"

bonnie aldım ama boyalı ekmek çıktı ondan vazgeçtim

8. Oguz Kızıl

Oguz Kızıl New Member

Beğenileri:
    0
    garden mix ballı yem kullanıyorum güzel yem ancak vitakraft donucem yakında :)

9. bace

bace Guest

Benimde yem bitti hangi marka aliyim diye düşünüyordum da. Eski yemi sevmediler vitakraft ta basliyim .d

10. solomon

solomon Guest

kikimax ta fiyatına göre iyi duruyor.bakalım bende ondan alabilirim ilerleyen zamanlarda.

11. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nerden alıyosun bu yemi internetten mi yoksa pazardan falan mı

12. Akif GÜZEN

Ben Vitakraft kullanıyorum ve oldukça memnunum.

13. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Bizimki de vitakraftı daha çok seviyor versele laga ve bonnieye kıyasla. Vitakraftta bir tanesini bile ayırmadan her şeyi yiyor severek.

14. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    vitakraft kiki max ve garden mixi karıştırıyorum

15. BARAN

BARAN Guest

Çok güzel bi konuya değinmişsiniz arkadaşlar benim eski kuş yemleri duruyordu 2kg markasını fln bilmiyorum :) o bitince burdaki sonuca bağlı oalrak o markaya yönelecfem hayırlısı artık

16. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tek veya bir çift kuş besliyorsanız vitakraft ama kuşlar çok olunca çok pahalı oluyor.Ben kendim bravo302 marka yem kullanıyorum 5kg 25 lira 2 çift kuşuma uzun uzun gidiyor.

17. Numan Küçük

dipnot düşeyim de: küçüklükten vitakrafta alışmış olmayan kuşlar o değişik tohumlara dokunmuyorlar bile tecrübe ettim şahsen ama bu illaki böyle olucak demek değil.. verilen para bi evi boşa gidiyor israf yani.. o yüzden durum böyle ise eğer mavi boncuk tavsiyemdir bonnie ile aynı firma üretiyor ve içeriği aynı. bence marka da o kadar da önemli değil çoğunun içeriği aynı nerdeyse(vitakraft hariç)

18. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    Ben güvendiğim petshoptan açık yem alıyorum adam kendi takımlarına kullanıyor o yemden bu açık yemler konusunda sıkıntılı bi durum varmı ki acaba?

19. solomon

solomon Guest

vitakraft'ı bende kullanıyorum akıllı yemliğin altı hep yemle doluyor bende üfürüp üfürüp tekrar koyuyorum.

Sayfayı Paylaş