Karadeniz Pet

Italyan aygırı

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Yeni aldığım kuşu sizlerle paylaşmak istedim :)
4d44c2128c839af661512c38102913ab.jpg

Maşallah tosuncuğa =D
Sağlıklı bir mubiş maşallah ^_^

Masallah cok güzel görünüyor. Uzun ömürlü olur insallah

Maşaallah güle güle besleyin keyifli hobiler

heybetliymiş maşallah tam böyle büyükbaba olacak tip var bunda :D
kaça aldınız acaba merak ettim

Masallah tosuna :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah.Hayırlı olsun.
Güle güle besleyin.
Tesekkurler ugur bey sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:34 --

Maşaallah güle güle besleyin keyifli hobiler
Cok tesekkur ettim Yusuf bey. Eksik olmayin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:36 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

heybetliymiş maşallah tam böyle büyükbaba olacak tip var bunda :D
kaça aldınız acaba merak ettim
180 liraya aldim 2015 bilezikli tosun. Tesekkur ettim sagolun. Buyukbaba oldugu gunleri de goruruz insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:37 -->-> Daha önceki mesaj 14:36 --

Maşallah, keyifle besleyin.
Tesekkurler bunyamin bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

Masallah tosuna :)

Sagol kanka. Eger yavrusunu alirsak seninkilerle besik kertmesi yapariz artik :D
49e0b97e5662961eeebf976b7c6426b1.jpg

Maşallah torunlarini da seversiniz inşallah

insallah kanka, benimkiler yumurtlamasi zor ama bakicaz :D

maşallah güzel kuş kardeşim hayırlı olsun benim dişiye de böyle heybetli bir baba lazım başa gelsin :)

NrvPP5.jpg

7M0zlY.jpg

maşallah güzel kuş kardeşim hayırlı olsun benim dişiye de böyle heybetli bir baba lazım başa gelsin :)

NrvPP5.jpg

7M0zlY.jpg
Tesekkur ederim.
Sizin kuslarin rengi de cok guzelmis. Disi de epey kizismis. Insallah kisa zamanda yavru alirsiniz

Tesekkur ederim.
Sizin kuslarin rengi de cok guzelmis. Disi de epey kizismis. Insallah kisa zamanda yavru alirsiniz

tşk ederim üstad ama malesef eş tutmadılar birbirlerini ve dişi resimde görüldüğü gibi erkeği kafasını yaralıdı şuan 6 gündür ayrı kafeslerde tuttuyorum ikiside kafesde kafes tellerine kur yapıyorlar atıcam aynı kafese ama sonuş değişirmi bilinmez yavru alırsam çok güzel olur tabi olmazsa değişecem

Dişi Kuş
4b5zNQ.jpg

nLBlBg.jpg

W1dDm2.jpg

Erkek Kuş
yLXqgy.jpg

Sonuç Erkek Kuş Kafasından Yaralı bir Halde
QZ92rk.jpg

7M4DR5.jpg
:(

tşk ederim üstad ama malesef eş tutmadılar birbirlerini ve dişi resimde görüldüğü gibi erkeği kafasını yaralıdı şuan 6 gündür ayrı kafeslerde tuttuyorum ikiside kafesde kafes tellerine kur yapıyorlar atıcam aynı kafese ama sonuş değişirmi bilinmez yavru alırsam çok güzel olur tabi olmazsa değişecem

Dişi Kuş
4b5zNQ.jpg

nLBlBg.jpg

W1dDm2.jpg

Erkek Kuş
yLXqgy.jpg

Sonuç Erkek Kuş Kafasından Yaralı bir Halde
QZ92rk.jpg

7M4DR5.jpg
:(
Bence tekrar eslestirmeyi denemeyin. Erkegi veya disiyi degistirin. Öldürür yoksa disi allah korusun