Karadeniz Pet

iyi aksamlar

pegasus3437

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar iyi akşamlar benim sorunum muhabbet kuşumun ayak parmağı kabuklandı ve fazla hareket edemıyor tellere falan çıkamıyor parmaga elleyince ısırıyor daha önce mantar vardı

Ekli dosyalar

• asd.jpg
    asd.jpg
    40.1 KB · Görüntüleme: 58
Bence bir veteriner görmeli iltihaplanma olduğu kesin

Sanki bir yere sıkıştırmışta kan gren olmuş gibi duruyor.Ama diğer ayakta da aynı olay mevcut gibi.Derisi soyulmuş da kemik çıkmış gibi gözüküyor.Teramisin sürebilirsiniz ama etki eder mi bilmiyorum.Ama rahatlatabilir.

şuan bu halde teremicin surdum simdi gecene kadarmı sureyım yoksa bellı bı gun falnamı he buarada veteriner anlamıyor abi cevaplar için sağolasınız

Ekli dosyalar

• 29632997_10156227552334568_420255745_o.jpg
    29632997_10156227552334568_420255745_o.jpg
    86.2 KB · Görüntüleme: 40
ayağını fazla kullanamıyor biyerlere falan çıkamıyor

ayağını fazla kullanamıyor biyerlere falan çıkamıyor
Kesin etki eder diyemiyorum ama daha fazla iltihamlanmasını veya mikroplanmasını önler diye düşünyorum.Arkadaşlar etiketlemiş bir de Selçuk hoca yapsın bakalım.O daha net bilgi verir.Geçmiş olsun bu arada.

Ayağına teramycin sürmeye devam edin. Ense derisine de vilmectin damlatın bir damla.

bende sarı renkte toz var veterinerden almıştım yeni antibiyotik olurmu o?

@Selçuk YÜKSEL abi ismi yok küçük bi cam sisede vermisti sarı renkte işte soğuk algınılıgı ıçın getirmistim onun için vermisti hastalıgı gecincede bırakmıstım veteriner antibiyotik demişti

suluğuna 3te 1 su ya 3 pirinc tanesi kadar at demişti

Son düzenleme:
Geri