petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

iyileşme varmı ?*

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murataydın tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar

2 ay önceye bi kuş getirmiştim .
    cinsiyetini ögreniyim derken kuşun cok hasta oldugunu kurumaya başladıgını durumunun pek iyi olmadıgını söylemiştiniz.

cok şukur kuş ölmedi vitamın mama takviyesiyle hareketlilik başladı takla hoplama zıplama hic boş durmuyo maşallah ama iyileşmeyi teyit icin sizle paylasmak istedim . Gözlerimden engelli oldugum icin ufak tefek detayları pek farketmiyorum . yorumlar ici teşekkürler şimdiden .

Önceki hali ​

Şimdiki hali

2. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Masallah hocam kusunuz resimdeki fsrk cok bellı hayvanın rengı parlamıs kendıne gelmiş sağlıklı büyür tüyü kadsr yavrusunu alırsınız :)

3. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    Insallah hocam

4. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Cok guzel bi kuş masallah. Renkleri harika. Sanirim blackface kani da var. Gule gule besleyin. Nereden aldiniz kuşu?

5. murataydın

murataydın New Member

Beğenileri:
    0
    deng geldi bi misafirlige gittim orda bi odada tek basına duruyodu . bakmadıklarını anlayınca istedim aldım . inşallah daha iyi olur .

6. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Ilgilendikce daha iyi olacaktir. Yavrularini da almak nasip olsun. Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş