Karadeniz Pet

Jako Papağanları Sitesi Açık Artırmada 10 TL'den Gidiyor - Premium Alan Adı

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
logo.png

Domain: www.jakopapaganlari.com

Firma: Godaddy

Domain süresi: 187 Gün

Başlangıç: 10 TL

Minimum: 5 TL

Hemen AL: 100 TL

Bitiş: Son tekliften 48 saat sonra​

Not: Merhabalar, emek verdiğim bir site idi (hem maddi, hem manevi). Maalesef ilgilenemiyorum bana yaklaşık 170 lira gibi bir rakama mâl oldu. Mybb yazılımından anlamadığım için ücretli yaptırdım herşeyi, grafiğine ve hostingine ödediğim ücret belirttiğim fiyata denk geliyor. Site tertemizdir, hiçbir şekilde ban'ı falan yoktur. Emek verildiğinde çok güzel yerlere gelebilir, anahtar kelimelerde de çıkıyor.

Hiç uğraşmadığım halde Googleden gelen ziyaretçiler üye olup konu açıyorlar, benim ilgi alanım demeyin ve sadece ticari olarak bakın derim.

Multi Konu

Kanka psikolojik sorunların felan mı var senin ya :D Bu fiyata kafayımı yedinde güzelim siteyi satıyorsun ? Yada paraya ihtiyacın mı yok ? Çok uygun fiyat yazmışsın kardeşim hayırdır ? Neyse hayırlı satışlar elbet vardır bir bildiğin kardeşim..

Kanka psikolojik sorunların felan mı var senin ya :D Bu fiyata kafayımı yedinde güzelim siteyi satıyorsun ? Yada paraya ihtiyacın mı yok ? Çok uygun fiyat yazmışsın kardeşim hayırdır ? Neyse hayırlı satışlar elbet vardır bir bildiğin kardeşim..

Kardeşim o kadar emek verdim, o kadar uğraştım ama artık satacağım. Faturalarım var onları ödemem gerekiyor, çok uygun fiyata veriyorum yine de olan yok :) O değil de bedavaya versem yine de bir bahane bulunur diye düşünüyorum.

Fatih bey merhabalar, Multi konudan 25 TL teklif geldi. 30 TL teklif vermek isterseniz verebilirsiniz. Hosting, domain ve herşey dahil komple vereceğim siteyi. Taş gibi kurulu sitedir, tertemizdir. Jako Papağanları kelimesinde ilk sıralarda yer alıyor Googlede.. İleride çok güzel paralar kazanabilirsiniz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:45 --

Hemen al fiyatını 100 TL'ye düşürmüş bulunuyorum arkadaşlar, multiden 35 TL teklif geldi. Açık artırmanın bitişine 46 saat var daha, eğer almayı düşünen kişi/ler var ise özel mesaj yolu ile iletişim kurabilirler benimle.

Özel mesaj gönderdim Can bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Ciddi anlamda uygun fiyata veriyorum. Hazır kurulu taş gibi site, yapmanız gereken 3-5 arkadaşınızı toplamak ve takılmak sitede. Zaten Google'de istediğiniz yerin çok daha ilerisinde olursunuz. Benim elimde çok fazla site olduğundan dolayı satıyorum ve ödemelerimde var tabii ki.

Özel mesaj gönderdim Can bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

Ciddi anlamda uygun fiyata veriyorum. Hazır kurulu taş gibi site, yapmanız gereken 3-5 arkadaşınızı toplamak ve takılmak sitede. Zaten Google'de istediğiniz yerin çok daha ilerisinde olursunuz. Benim elimde çok fazla site olduğundan dolayı satıyorum ve ödemelerimde var tabii ki.
Kardeşim hayırlı satışlar. Hep böyle emek harcayıp, sonra yok parasına veriyorsun.

Aynen öyle ağabeyim, buna rağmen kimsede dönüp bakmıyor. Diyorum biraz ilgilenilse site ile çok güzel paralar kazanabilirler.

Bilmediğimden soruyorum, kusura bakmayın, nasıl para kazanılıyor ki siteden?

Reklamlar dışında pek bir geliri yok diye biliyorum.

Reklamlar da yıllık 500-600 TL civarı verildi sanırım bu sitede?

Bilmediğimden soruyorum, kusura bakmayın, nasıl para kazanılıyor ki siteden?

Reklamlar dışında pek bir geliri yok diye biliyorum.

Reklamlar da yıllık 500-600 TL civarı verildi sanırım bu sitede?

Gökhan kardeşler merhabalar, reklam sisteminin en iyisi Adsense'dir. Adsense Google kuruluşudur, en sağlam ve en güvenilir firmadır. İllegal, warez ve adult yani kısacası yasadışı paylaşımlar olmasın sitenizde sürekli reklamlar döner. Şu an muhabbet kuşunda Adsense reklamı olsa aylık en az 500-600 TL civarı para bırakır. Neden eklemiyorsanız derseniz, o işe Muhammet bakıyor cevabını veririm. :)

Konular özgün olacak zaten (özgün konudan kastım her üyenin açtığı kopyalamadan yazdığı konular) bu durum sizi Google gözünde iyi seviyeye getirir. Herhangi bir Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)'ya da ihtiyaç duymazsınız.

Ben en dip fiyata çektim hemen al fiyatını şu an 40 TL'de gidiyor. Gün güne de teklifler geliyor, eğer düşünürseniz cidden kaçırmayın derim. En azından bu forumdan birisi sahip olsun siteye, herhangi bir problemde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Gökhan kardeşler merhabalar, reklam sisteminin en iyisi Adsense'dir. Adsense Google kuruluşudur, en sağlam ve en güvenilir firmadır. İllegal, warez ve adult yani kısacası yasadışı paylaşımlar olmasın sitenizde sürekli reklamlar döner. Şu an muhabbet kuşunda Adsense reklamı olsa aylık en az 500-600 TL civarı para bırakır. Neden eklemiyorsanız derseniz, o işe Muhammet bakıyor cevabını veririm. :)

Konular özgün olacak zaten (özgün konudan kastım her üyenin açtığı kopyalamadan yazdığı konular) bu durum sizi Google gözünde iyi seviyeye getirir. Herhangi bir Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)'ya da ihtiyaç duymazsınız.

Ben en dip fiyata çektim hemen al fiyatını şu an 40 TL'de gidiyor. Gün güne de teklifler geliyor, eğer düşünürseniz cidden kaçırmayın derim. En azından bu forumdan birisi sahip olsun siteye, herhangi bir problemde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Teşekkür ederim Tevfik Bey, yalnız bu konuda tamamen tecrübesizim.

Alıp yarın öbür gün elime yüzüme bulaştırmak istemem.

İnşallah daha başka alışverişlerimiz olur :)

Siz de eskiden muhabbet yetiştiriyordunuz sanırım, çok önceden sitede konularınızı hatırlıyorum.

Artık papağana mı geçtiniz :)

Teşekkür ederim Tevfik Bey, yalnız bu konuda tamamen tecrübesizim.

Alıp yarın öbür gün elime yüzüme bulaştırmak istemem.

İnşallah daha başka alışverişlerimiz olur :)

Siz de eskiden muhabbet yetiştiriyordunuz sanırım, çok önceden sitede konularınızı hatırlıyorum.

Artık papağana mı geçtiniz :)

Evet Gökhan bey daha önceleri besliyordum, hobihanem vardı evimde fakat annemin astım hastalığından dolayı bırakmak zorunda kaldım. Jako Papağanları çok hoşuma gidiyorlar, bende bir el atmak istedim. :)

Aslında elinize yüzünüze bulaştıracak bir durum yok, gününe bakacaksınız domain (alan adı) ve hosting'in sadece onu uzatacaksınız. Site zaten komple kurulu, aynı zamanda Türkçe dilinde :) Tabii yine de siz bilirsiniz ;)

Evet Gökhan bey daha önceleri besliyordum, hobihanem vardı evimde fakat annemin astım hastalığından dolayı bırakmak zorunda kaldım. Jako Papağanları çok hoşuma gidiyorlar, bende bir el atmak istedim. :)

Aslında elinize yüzünüze bulaştıracak bir durum yok, gününe bakacaksınız domain (alan adı) ve hosting'in sadece onu uzatacaksınız. Site zaten komple kurulu, aynı zamanda Türkçe dilinde :) Tabii yine de siz bilirsiniz ;)

Geçmiş olsun annenize.

Haklısınız mutlaka ama, bu konuda hiçbir şey bilmiyorum.

İhtiyaç duyduğumda her an yardımını alabileceğim birini bulabilir miyim onu da bilmiyorum.

Konu hakkında biraz araştırma yapıp bu işe bilen birisi olarak girmek isterim.

O zamana da siz siteyi elinizden çıkarmış olursunuz.

Hayırlısı, inşallah kıymetini bilecek bir arkadaşa gider.

Teşekkür ediyorum yine de...

Geçmiş olsun annenize.

Haklısınız mutlaka ama, bu konuda hiçbir şey bilmiyorum.

İhtiyaç duyduğumda her an yardımını alabileceğim birini bulabilir miyim onu da bilmiyorum.

Konu hakkında biraz araştırma yapıp bu işe bilen birisi olarak girmek isterim.

O zamana da siz siteyi elinizden çıkarmış olursunuz.

Hayırlısı, inşallah kıymetini bilecek bir arkadaşa gider.

Teşekkür ediyorum yine de...

Eyvallah teşekkür ederim Gökhan bey, şimdilik Multiden teklif 50 lira oldu. Bakalım ne kadara gidecek, hemen al ile de teklifler geliyor ama 5 lira 10 lira eksik. Bende inat ettim satmayacağım daha fazla eksik paraya! Çünkü çok fazla ucuza veriyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...