Karadeniz Pet

Japones Çift

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
01 - Irkı : Japones Çift - 2 Adet

02 - Cinsiyeti: Çift

03 - Yaşı:Albino erkek 1.5 yaşında. Diğerleri 8 aylık

04- Sağlık Durumu:çok iyi

05- Bilezik No: özel bilezik

06 - Fiyatı: özelden sadece ciddi alıcılar yazsın

07 - Geçerlilik Tarihi:satılana kadar

08 - Satılan / Alınacak Şehir:İstanbul/maltepe küçükyalı yada ortak nokta

09 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim

10 - İrtibat: özel mesaj

11 - Açıklamalar:Üretimi bırakmak üzereyim. Bunlar artık son çiftler. Özenle seçip yavruyken almıştım ve şuan 8 aylıklar. Sadece Albino erkek 1.5 yaşında. Gösterişli kuşlardır. Parası olan kaçırmasın bence.
Ciddi alıcıysanız özelden ulaşın lütfen. Onun haricinde fiyat paylaşmayacağım.

Resim olarak ekledim ama videosunu da izleyin derim. İşte linkler:

9LDJ3Q.jpg

Son düzenleme:
Maşallah kelebeklere :) alana da satana da hayırlı olsun. Değerini bilecek arkadaşlar alır inş

Hayırlı uğurlu olsun fiyat paylaşımı da olsaydı iyi olurdu

Lütfen satış salonuna uyalim ayrıca fiyati özelden yazmanız bence doğru değil yani ona emek veren sissiniz ister 10 tl ister 10 bin TL yazabilirsiniz ama özelden yazmanız acaba ahmete 5 mehmete 7 mi yazıyor izlenimi vermekte

Lütfen satış salonuna uyalim ayrıca fiyati özelden yazmanız bence doğru değil yani ona emek veren sissiniz ister 10 tl ister 10 bin TL yazabilirsiniz ama özelden yazmanız acaba ahmete 5 mehmete 7 mi yazıyor izlenimi vermekte

şablon konusunda haklısınız. düzenledim şuan. fiyat konusu kişisel tercihimdir. görüşünüze saygı duyuyorum.
beni bilen bilir, bilmeyen arkadaşlar için ise; x kişisine verdiğim fiyat neyse y kişisine vereceğim fiyatta odur.
ilan güncelliğini koruyor.

dipnot: kuşlar satılırsa üzüleceğim cinsten kuşlardır. satılırsa iyi olur ama satılmazsa da yapacak bir şey yok. keyifle beslediğim çiftler sonuçta.

güncel.....

güncel.....

japones çiftler için son satış günü. yarın kafes siparişi vereceğim için yarından itibaren satış iptal olacak. ciddi almak isteyenler ulaşsın.

Sol alttaki fotoğrafda soldaki muhabbet kuşunun bakışı çok garibime gitti hayırlı sayışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri