Karadeniz Pet

Japonya`dan selamlar

APEX

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Foema katılalı 3-5 gün bir zaman oluyor.

Aranıza yurtdışından katılıyorum ve bu forumdan gerçekten hem keyif hemde bilgi alıyorum.
Herkese sevdikleri ve evcil dostlarıyla sağlıklı ve keyifli günler.
Burak

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Foema katılalı 3-5 gün bir zaman oluyor.

Aranıza yurtdışından katılıyorum ve bu forumdan gerçekten hem keyif hemde bilgi alıyorum.
Herkese sevdikleri ve evcil dostlarıyla sağlıklı ve keyifli günler.
Burak
Aramıza hoşgeldiniz Burak Bey. İnşallah bilgi ve keyif almaya devam edersiniz. Japonya'ya selamlar. Hem Japonya'da bir kapımız oldu :) Kendinize iyi bakın. Şimdi saat 15:40 orada. Siz günü bitirmek üzeresiniz ;)

Aramıza hoşgeldiniz Burak Bey. İnşallah bilgi ve keyif almaya devam edersiniz. Japonya'ya selamlar. Hem Japonya'da bir kapımız oldu :) Kendinize iyi bakın. Şimdi saat 15:40 orada. Siz günü bitirmek üzeresiniz ;)

Oyle bir kapınızda burda oldu :)
Biz günü bitiriyoruz bakalım.

Gerçekten keyifli bir forum ve güzel insanlar var.
3-5 senedir muhabbetim yok aslında.Kanaryam var şu an tek ama muhabbete sardım yine.Bu pazara kadar daha önceki açtığım konuda belirttiğim gibi bir Jumbo bekliyorum.

Düşüncem onunla bağ kurup,7-12 aylık gibi bir zamanda eşleştirip yavrularını almak.

Türkiye`den gelirken 2 çift sultan ve bir çift muhabbet getirmiştim.
Sultanları sahiplendirip muhabbetlerimle ilgileniyordum ve saha sonra da kanarya gloster işte.

Işte buda benim hikayem :D

Oyle bir kapınızda burda oldu :)
Biz günü bitiriyoruz bakalım.

Gerçekten keyifli bir forum ve güzel insanlar var.
3-5 senedir muhabbetim yok aslında.Kanaryam var şu an tek ama muhabbete sardım yine.Bu pazara kadar daha önceki açtığım konuda belirttiğim gibi bir Jumbo bekliyorum.

Düşüncem onunla bağ kurup,7-12 aylık gibi bir zamanda eşleştirip yavrularını almak.

Türkiye`den gelirken 2 çift sultan ve bir çift muhabbet getirmiştim.
Sultanları sahiplendirip muhabbetlerimle ilgileniyordum ve saha sonra da kanarya gloster işte.

Işte buda benim hikayem :D
Ne güzel işte. Bende bir ara malinua kanarya baktım ama muhabbet hevesi ağır bastı. Sizin jumbo pazar gelince resimlerini atarsınız foruma artık :) Sizin gibi insanlar bu foruma katıldıkça keyif ve güzellik daha da artıyor. Tekrar aramıza hoşgeldiniz:)

Ne güzel işte. Bende bir ara malinua kanarya baktım ama muhabbet hevesi ağır bastı. Sizin jumbo pazar gelince resimlerini atarsınız foruma artık :) Sizin gibi insanlar bu foruma katıldıkça keyif ve güzellik daha da artıyor. Tekrar aramıza hoşgeldiniz:)

teşekkür ederim Erkan Bey
Aslında her iki kuş cinside ayrı bir keyif ama işte birlikte olmuyor bence.

mutlaka resmi yükleyim atacam.Aslında alacağım kuş tüylenmiş 2-2.5 haftalık gibi.
Erkek diye niyetlenip edinecem ama cinsiyet anlamak oldukça zor o nedenle dişi çıkarsada sağlık olsun.

teşekkür ederim Erkan Bey
Aslında her iki kuş cinside ayrı bir keyif ama işte birlikte olmuyor bence.

mutlaka resmi yükleyim atacam.Aslında alacağım kuş tüylenmiş 2-2.5 haftalık gibi.
Erkek diye niyetlenip edinecem ama cinsiyet anlamak oldukça zor o nedenle dişi çıkarsada sağlık olsun.
Muhabbet ve kanarya bir arada olmuyor. Bende o yüzden kanarya dan vazgeçtim. Valla bende mutlaka görmek istiyorum. Bakalım Japon jumbolar nasıl oluyor :) Gerçi verdiğiniz linkteki üreticinin kuşlarına baktım ama resimler büyümüyordu. Önce siz alın cinsiyete bakarız Burak Bey ;)

bende sabırsızlamıyorum bakalım. :=)
şu an hala elden yüyür dedi ve 1 hafta 10 daha böyle devam eder dedi.
Sanırım cinsiyeti anlayamayacapım kadar genç bir kuş.

hoşgeldiniz.keyifli forumlar.

Hoşgeldiniz Burak bey.Resimleri bekliyoruz.iyi hobiler keyifli forumlar.