petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jumbo alırken!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Erman ARSLAN tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Jumbo muhabbet kuşu alacağım. Genelde Vasıflı Vasıfsız şeklinde görüşler belirtiliyor, 1 yaşındaki jumbo tabi vasfını belli ediyor ancak benim alacağım jumbolar 40 günlük ve 1-2 aylık jumboların hepsi aynı oluyor. toparlak ve sevimli. peki 1 aylık jumbo alırken vasıflı olduğunu nasıl anlayacağız? (Tabi anne babayı görme şansım olursa az çok anlama şansım olur ama ya olmazsa?)

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam alacagın kişiden önce fotoğraf isteyebilirsen buraya ekleme şansın varsa bilgili kişiler sana öneri sunarlar.

3. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Haklısın daha kolay olurdu mutlaka, Fotoğraf var ama İzin almadan koymak yakışık almaz diye düşündüm. Genel hatlarıyla dikkat etmem gerekenler nedir onu merak ettim açıkçası!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

Bu konuda bilgisi olan, destek olabilecek olan yok mu?

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    isterseniz kuşların sahibinden izin alıp koyabilirsiniz yorum yapılacaktır

Sayfayı Paylaş