Karadeniz Pet

Jumbolarda tık yok.

Oğuz ATEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar jumbo çiftimi alalı 4-5 ay rahat oldu ve hala tık yok mama veriyorum , yemlerine nijer katıyorum , suluklarına bal koydum , yumurta kaynattım hepsini denedim ve bi sonuç alamadım kuşlarımı kimsede rahatsız etmiyor 3 katlı mdf kafesimde duruyor öyle.

Jumbolardan zor yavru alınıyormuş hocam duyduğuma göre senelerce bekleyenler olmuş

Kolay gelsin inş. alırsınız yavru en kısa zamanda

bir yerde duydum popolarının oradaki tüyleri çek kabak olsun ora ne derece doğru bilmiyorum sadece bir duyum

Jumbolar çok nazlı oluyor yerini sevmemişte olabilir çok kuş olan ortamda üremeleri daha kolay oluyor. Bol şans ;)

jumbo ve showlar çok hassas hayvanlar kafesi benimser yuvalıgı benimsemez yuvalıgı benimser kafesi benimsemez jumbolarda en garanti yol yavruyken alıp damızlık olarak yetiştirmek. yada hazır takım olarak bir önce üretici yada hobici hangi şartlarda beslemişse pvc kafes veya metal kafesse aynı şekilde devam etmek lazım. öbür türlü altın tabakta versen mamayı olmazsa yine olmaz

Çiftinizin yaşları nedir. Ve kimden aldınız. Bulundukları ortam nasıl. Verdiğiniz mamanin içerisinde neler var. Sularına herhangi birşey katıyor musunuz?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jumbo ve showlar çok hassas hayvanlar kafesi benimser yuvalıgı benimsemez yuvalıgı benimser kafesi benimsemez jumbolarda en garanti yol yavruyken alıp damızlık olarak yetiştirmek. yada hazır takım olarak bir önce üretici yada hobici hangi şartlarda beslemişse pvc kafes veya metal kafesse aynı şekilde devam etmek lazım. öbür türlü altın tabakta versen mamayı olmazsa yine olmaz

Kardeşim sende haklısın valla üreticiden aldım bende kuşları çift olarak 4-5 ay oldu durum böyle işte hayırlısı diyelim
Çiftinizin yaşları nedir. Ve kimden aldınız. Bulundukları ortam nasıl. Verdiğiniz mamanin içerisinde neler var. Sularına herhangi birşey katıyor musunuz?

Kardeşim kuşlarım yaşı 1 yaşını geçmiş durumda , üreticiden aldım kuşları , bulundukları ortam salonda sesiz sakin kimse höyt möt demiyor kuşlarıma , mama ise siteden aldıgım mamayı veriyorim + haşlanmış yumurta ve havuç rendeleyip veriyordum , sularına vitamin koyuyorum 2 gün vitamin 2 gün normal su.

hocam bır yerde okumustum jumbolardan yavru almak 1 yıl gıbı bır sure suruyormus ve yılda 1 kez yumurtlarmıs ne kadar dogru bılemem tabıkı.

hocam bır yerde okumustum jumbolardan yavru almak 1 yıl gıbı bır sure suruyormus ve yılda 1 kez yumurtlarmıs ne kadar dogru bılemem tabıkı.

yavru almak 1 yılda surebılır hıc de olmayabılır ama senede 1 kez yumurtladıkları dogru deıl benim üretici arkadaş var yanına gıdıyom kusları sureklı uruyordu. devamlı altları yumurta dolu yanı senede 2 sefer de yapıyor.

suni dolleme yap bak nasıl ciftleşmeye başlıyolar

Kardeşim sende haklısın valla üreticiden aldım bende kuşları çift olarak 4-5 ay oldu durum böyle işte hayırlısı diyelim

Kardeşim kuşlarım yaşı 1 yaşını geçmiş durumda , üreticiden aldım kuşları , bulundukları ortam salonda sesiz sakin kimse höyt möt demiyor kuşlarıma , mama ise siteden aldıgım mamayı veriyorim + haşlanmış yumurta ve havuç rendeleyip veriyordum , sularına vitamin koyuyorum 2 gün vitamin 2 gün normal su.

Bakımı ve beslenmesinde bir sıkıntı görünmüyor. Üreticiden de almışsın. Kendimden örnek vereyim. 6 çift jumbom var. İlk yumutayı 1 yil sonra alabildim. Bence de sabret. Senin ilacin sabır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

suni dolleme yap bak nasıl ciftleşmeye başlıyolar

Suni tohumlamanın sonu hüsran. Kimseye tavsiye etmem.

Şuan dişiyi ayırdım ayrı kafese koydum bi kaç gün böyle deneyim bakalım ne olacak kızışacakmı böyle olmazsada bekleyecez artık.

yavru almak 1 yılda surebılır hıc de olmayabılır ama senede 1 kez yumurtladıkları dogru deıl benim üretici arkadaş var yanına gıdıyom kusları sureklı uruyordu. devamlı altları yumurta dolu yanı senede 2 sefer de yapıyor.

hmm zaten emın degılım sadece okumustum. oda yanlısmıs demekkı.

Geri