Karadeniz Pet

Kabarmış ve gözleri kapalı duruyor / Neyi var bilmiyorum.

• Konbuyu başlatan doberman
  • Başlangıç tarihi
D

doberman

Guest
İyi akşamlar. Bir kaç gün önce kuşumun ishaliyle ilgili konu açmıştım. İshali geçti, bir iki gündür iyiydi ama şimdi şöyle duruyor. Ara ara ayağıyla poposunu kaşıyor. İshali geçsin derken kabız mı ettik ki diye düşündüm ama emin de değilim.

4ZqRyQ.jpg

n5mG4l.jpg

vQ8o36.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:11 --

Poposundaki tüyleri yolmuş.

oY8YPX.jpg

benim kuşumda böyleydi 3 güne öldü sürekli mi böyle duruyor

Son düzenleme:
İshal için bir ilaç verdin mi? Yine de hasta gibi duruyor sıcak bir yerde dursun vitamin takviyesi yap

İshal için bir ilaç verdin mi? Yine de hasta gibi duruyor sıcak bir yerde dursun vitamin takviyesi yap

Evet. Çok sulu yapıyordu ben de bir gün ilaç verdim. İyiydi bir kaç gündür, şimdi de kabız oldu. Ikınıp duruyor garibim ya. Marul verdim, şimdi zeytinyağıyla masaj yapacam. Başka ne yapabilirim? Yardım edeyim derken mahvettim hayvanı ya.

Bence elinde fazla tutma kuşu,geneli sevmez avuçlanmayı. Bende çok uğraştım hasta kuşlarımı elde hiçbiride kurtulmadı

damlalıkla ağzına zeytinyağı damlatırsan kabızlığına iyi gelir. ağzına damlatıp yutkunduğuna dikkat et.

Poposunu yara yapmış, tüylerini de yolmuş. Yarın kuştan anlayan bir veteriner arayacağım vardır inşallah. Kime sorsam biz büyük başa bakıyoruz diyor. Çıldıracağım. Ben ne yapabilirim şu an için?

Eğer İstanbul da yaşıyorsanız geçen gün bir arkadaş veteriner adresi vermişti.
Haliç veteriner diye isterseniz bir arayıp bilgi alın.

şuan yapacağınız tek şey yarın olmasını beklemek ilerlemiş ishal dediğiniz gibi popo kısmı yara geç dikkat etmişsiiniz sanırım ishal ilacı vitamin varsa suyuna damlatın gerçi akşam fazla su içmez ama bi ihtimal ama muhakkak veteriner şart geçmiş olsun

Kabız değilmiş. Yumurtlamaya çalışmış. Veteriner yumurtayı aldı, rahatladı.

Geri